پنجشنبه 27 دى 1397
تاریخ تکرار می‌شود، همانطور که داروغه‌زاده حامی جدی فیلم "عصبانی نیستم" در سی و دومین جشنواره فیلم فجر بود، کارگردان یک خانواده محترم، در جشنواره امسال حضور دارد و به احتمال زیاد جایزه هم خواهد گرفت.
جدیدترین دور مراسم‌اشرافی به اصطلاح حراج آثار هنری تهران روز جمعه ۲۱ دی در یکی از هتل‌های مجلل تهران برگزار شد.
در مراسم افتتاحیه پانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت مطرح شد:
جشنواره بین‌‌المللی فیلم مقاومت مبین این است که تنها راه نجات ملت‌ها گام برداشتن در مسیر مقاومت اسلامی است و این همان تکلیفی است که سینماگران دفاع مقدس انجام می‌دهند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی:
رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به سختی‌های دوران خدمت شهدای امنیت، تاکید کردند: «این شهدای شما در زمان حیاتشان واقعاً مثل یک شهید عمل کردند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه شک نکنید فجر صادق ظهور، انقلاب اسلامی است، نابسامانی‌ها هست اما اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است.
مراسم عزاداری هیئت‌های دانشجویی در اربعین حسینی با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد.
گزارشی از عظیم‌ترین کنگره انسانی جهان؛
گویا با هر اربعین ندای «هل مِن ناصر یَنصُرُنی» دل جهان را می‌لرزاند که جان‌ها اینگونه در عطش نینوا می‌سوزند؛ این روزها مرزهای سه‌گانه مهران، چذابه و شلمچه گذرگاه میلیون‌ها جان‌شیفته حسینی است که گویا بند دلشان را به کربلا زنجیر کرده‌اند و شوق تکرار سالانه قرار عاشقانه اربعین در دلشان موج می‌زند.
40 پاداش بزرگ برای یک زیارت
شفاخانه فیض است و هر کس حتی یکبار او را زیارت کند صفاى دل و قداست روان کوچکترین پاداش وعده داده شده است، چه برسد به اینکه با معرفت و شناخت مهمانش شوی!
راهپیمایی و تجمع عظیم اربعین حسینی (ع) که بیش از ۲۰ میلیون نفر از سراسر جهان (بخصوص از عراق و ایران) در آن حضور دارند، به شکل سیستماتیک سانسور می‌شود.
قدم به قدم ذکرش در جانت جاریست، مغناطیس عشقش همه را مجذوب کرده؛ زبان و نژاد و رنگ پوست، چه اهمیتی دارد وقتی قلب‌ها همه به یک عشق می‌تپد و پاها در یک مسیر می‌روند، از هزار و چند قرن پیش هنوز نام حسین است که ذکر لب عاشق‌هاست.

صفحه‌ها