يكشنبه 30 تير 1398
جانشین فرماندهی انتظامی استان ایلام گفت: دقایقی پیش بر اثر درگیری دو جوان در شهر ایلام به‌دلیل اختلافات شخصی، یکی از آنها دیگری را با سلاح سرد به قتل رساند.
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام:
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام از مهار کامل آتش سوزی ارتفعات کوهستانی بخش چوار خبر داد.
مدیرکل استاندارد ایلام:
مدیرکل استاندارد ایلام گفت: شش واحد تولیدی در ایلام به دلیل عدم رعایت استانداردهای لازم پلمب شده است.
رئیس پلیس آگاهی ایلام خبر داد:
رئیس پلیس آگاهی ایلام از کشف انبار مواد خوراکی و بهداشتی قاچاق و تاریخ مصرف گذشته خبر داد.
سرپرست دانشگاه علوم‌پزشکی ایلام گفت: تیم خیریه دندانپزشکی با تعداد 80 دندانپزشک و دستیار با هدف رفع محرومیت و خدمات‌رسانی مطلوب در مناطق محروم به استان ایلام سفر می‌کنند.
جانشین سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام:
جانشین سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: در طول مسیر چهل ساله انقلاب با اتکا به پایه و اساس ولایت توانسته ایم در همه عرصه ها به رشد و پیشرفت های قابل توجهی برسیم.
طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولین ، سه خانه ورزش روستایی در روستا‌های برفتاب بی، شیراوند و پله کبود بخش‌های زاگرس و هلیلان از توابع شهرستان چرداول افتتاح شد.
بعد از گذشت سال ها «جاجیم بافی» یکی از هنرهای صنایع دستی استان ایلام رونق گرفته و علاوه بر اشتغال باعث صادرات این محصولات به خارج از کشور نیز شده است.
درحالی که لزوم حمایت مسوولین در سال رونق تولید از تولیدکنندگان احساس می‌شود، برخی با دریافت مبالغی از تولیدکنندگان پوشاک و وضع قوانین جدید، عملا عرصه را بر این قشر جامعه تنگ کرده‌اند به نحوی که تعدادی از آنان خیال ترک تولید را در سر دارند.
رئیس پلیس فتا استان ایلام، از شناسایی و دستگیری عامل مزاحمت و انتشار تصاویر خصوصی و خانوادگی یکی از شهروندان ایلامی خبر داد.

صفحه‌ها