جمعه 4 اسفند 1396
مدیرکل حفاظت محیط زیست ایلام با اشاره به اینکه 6 واحد صنعتی و خدماتی در این استان به عنوان واحد سبز و دوستدار محیط زیست معرفی شده اند، گفت: ایلام در ردیف استان هایی با میزان آلایندگی صنعتی پایین قرار دارد.
استاندار ایلام:
استاندار ایلام از کم بودن پهنای باند اینترنت در این استان انتقاد کرد.
گزارش؛
آموزش و کسب مهارت مهمترین نیازهای جوانان ایلامی برای اشتغال به نظر می رسد بحثی که سازمان های مرتبط با موضوع باید راهکاری جدی برای این بخش در نظر بگیرند.
سرپرست شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام گفت: مشکل کدورت آب سد ایلام مرتفع شد و آب سالم و بهداشتی به شبکه توزیع شهر وارد شد .
مسئول دبیرخانه استان خبر داد:
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام از برگزاری ویژه‌برنامه گرامیداشت سالگرد تأسیس کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در مرکز استان خبر داد.
مدیر کل استاندارد استان ایلام گفت: به منظور حمايت از توليدات استاندارد و نيز تقويت و توسعه رونق اقتصادي استان، تمام دستگاه‌هاي اجرايي و ناظرين ساخت و سازها باید در صورت وجود محصول داراي علامت استاندارد و توليدي استان، از بكارگيري توليدات مشابه خارج از استان، خودداری شود.
استاندار ایلام در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی:
استاندار ایلام در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان گفت: مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی لازم الاجرا است و مدیران موظف به پیگیری و راه اندازی پرونده ارجاع شده به ستاد اقتصاد مقاومتی هستند .
مدیر کل هواشناسی استان ایلام:
مدیر کل هواشناسی استان ایلام گفت: بخشی از کاهش بارندگی های پاییزی استان ایلام جبران شده است
معاون استانداری ایلام خبر داد:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام از ذخیره سازی ۵۰۰ تن سیب و پرتقال در ایلام خبر داد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام:
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام با تاکید بر اینکه پیاده‌روی عظیم اربعین یک ابَر رویداد است، گفت: متاسفانه تاکنون آن‌گونه که باید در این زمینه تولید ادبیات و محتوا نشده است.

صفحه‌ها