سه شنبه 6 فروردين 1398
گزارش؛
براساس اعلام سازمان هواشناسی اوج فعالیت این سامانه برای استان ایلام از امشب پیش بینی شده که در همین راستا ستاد بحران استان ایلام نیز هشدارهایی داده است.
معاون استاندار ایلام:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام با نفی انتصاب های سفارشی به عنوان عاملی که عملکرد دستگاه ها را مختل می کند تاکید کرد : انتخاب و انتصاب افراد برای سمت های اداری و اجرایی باید براساس تخصص ، تعهد ، اشراف کاری و اجرایی انجام شود.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی ایلام خبر داد؛
مدیرعامل سازمان آتش نشانی ایلام گفت: ۶۰ نیرو در قالب ۱۲ گروه امدادی و عملیاتی برای مقابله با حوادث ناشی از چهارشنبه سوری در وضعیت آماده باش قرار دارند.
فرمانده انتظامی استان ایلام:
فرمانده انتظامی ایلام گفت: نیروی انتظامی استان برای جلوگيری از بروز هرگونه حادثه و آسيب در چهارشنبه آخرسال در خيابان‌های شهر حضور داشته و با افراد مخل آسايش و آرامش شهروندان با هماهنگی مراجع قضايی برخورد قانونی خواهد داشت.
راهیان نور دانشگاهی از باسابقه‌ترین و باکیفیت‌ترین برنامه‌های دانشجویی است که از اواسط دهه ۷۰ شروع‌شده و هرساله شکل بهتری به خود گرفته است.
استاندار ایلام:
استاندار ایلام گفت: نقش آفرینی ایلامی ها در ابعاد ملی باید دیده شود.
مدیر کل میراث فرهنگی ایلام:
مدیرکل میراث فرهنگی ایلام گفت: در 10 ماهه اول سال‌جاری بیش از ۱۵ هزار گردشگر خارجی و داخلی در استان ایلام اقامت داشته‌ و بیش از 6 میلیون دلار صنایع دستی استان به خارج از کشور صادر شده است.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان:
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام گفت: تاکنون 15 شهردار که به تکالیف خود در خصوص جمع‌آوری، حمل و دفن اصولی پسماندهای شهری عمل نکرده‌اند، به مراجع قضایی معرفی شده‌اند.
امام جمعه ایلام:
امام جمعه ایلام گفت: راهیان نور ، اردوی شناخت سیره ی شهداست و ما در این اردوها با محل شهادت بزرگ مردانی که به کلمه ای اخلاص معنی بخشیدند ، آشنا می شویم.
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام خبر داد؛
سرهنگ شاکرمی ، گفت: امسال در زمنیه اعزام راهیان نور شاهد رشد 30 درصدی در تمامی زمینه ها از جمله اعزام دانش آموزی،دانشجویی،محلات و نیز اسکان و شب مانی بودیم.

صفحه‌ها