چهارشنبه 24 مرداد 1397
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: طی سه ماهه نخست امسال 68 مرکز تهیه، عرضه و فروش مواد غذایی غیر بهداشتی و متخلف در استان ایلام تعطیل شد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام خبر داد:
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام از اختصاص یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به شهرداری برای نصب و راه اندازی دوربین ثبت تخلفات رانندگی درمعابر وتقاطع های اصلی شهر ایلام خبر داد.
با برداشت سالانه ۸۲۰ تن؛
استان ایلام با داشتن آب و هوای مناسب یکی از مهمترین مناطق تولید انجیر در غرب ایران است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان:
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: پوشش تحصیلی در استان ایلام در مقطع ابتدایی 98 درصد و در مقاطع بالاتر 95 درصد است .
مدیرعامل شرک شهرک‌های صنعتی ایلام:
مدیرعامل شرک شهرک‌های صنعتی ایلام گفت: یکی از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی ایلام موفق به کسب عنوان واحد صنعتی برتر کشور شد.
سازو دهل نوایی که از دل تاریخ فرهنگ این مرز و بوم شنیده می‌شود و همراه به عنوان یکی از سنت‌ها در مراسمات به آن توجه و عنایت خاصی شده است.
استاندار ایلام:
استاندار ایلام گفت: در جذب اعتبارات با کسی تعارفی نداریم.
فرمانده انتظامی استان ایلام :
فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: فرهنگ مقاومت و شهادت که برگرفته از حماسه کربلا و امتداد آن در دفاع مقدس است رمز پیروزی در مقابل گروه های تروریستی و استکباری است.
گزارش؛
امسال مجوز ایجاد ۲۰ چمن مصنوعی در روستاهای محروم دریافت و بزودی کار نصب این چمن های مصنوعی شروع خواهد شد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: بیش از 841 هزار زائر در چهار ماهه اول سال جاری از مرز بین المللی مهران (ورود و خروج) به عتبات عالیات سفر کرده اند.

صفحه‌ها