يكشنبه 3 تير 1397
کد مطلب: 14560
تاریخ انتشار : 24 تير, 1396 - 09:12
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) چرداول خبرداد
اجرای 890 طرح اشتغالزایی درچرداول
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) چرداول از اجرای 890 طرح اشتغالزایی در چرداول خبرداد

به گزارش دیار زاگرس ، "خدابنده جمشیدزاده" مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) چرداول درخصوص اجرای طرح های اشتغالزایی در چرداول گفت: این طرح ها در جهت اشتغالزایی پایدار مددجویان و توانمند شدن آنها و تحقق سیاست اقتصاد مقاومتی است.
به گفته وی، 14 طرح با اعتباری بیش از چهار میلیارد ریال از منابع داخلی امداد و 45 طرح دیگر با اعتباری حدود 7 میلیارد ریال از محل منابع بانکی با سود کم اجرا شده اند.
وی افزود: این طرح ها در زمینه دامپروری، کشاورزی، تولیدی، صنایع دستی و خدماتی است و در حال حاضر در شهرستان چرداول 890 طرح اشتغالزایی با نظارت کمیته امداد امام(ره) در حال فعالیت هستند.
جمشیدزاده تاکید کرد: مهارت یابی و حرفه آموزی از برنامه های مهم این نهاد مقدس است که در سال های گذشته مدد جویان امداد برای ایجاد یک شغل متناسب با تحصیلات و مهارت آنان تحت آموزش دوره های مختلف حرفه ای قرار گرفته اند.
وی یادآور شد: در همین راستا در سه ماه گذشته بیش از 910 نفر از مددجویان تحت حمایت امداد دوره های فنی و حرفه ای کوتاه مدت را فرا گرفته و این روند برای سایر مددجویان متقاضی ادامه دارد.
وی همچنین از برگزاری کلاس های پایدارسازی حرفه و اشتغال مدد جویان شاغل در حرفه های مختلف خبر داد و گفت: بیش از پنج میلیارد و 500 میلیون ریال کمک های مردمی در سرفصل های اکرام، ایتام، نذورات، زکات، فطریه و طرح حامیان مولا جمع آوری شده است.
جمشیدزاده مشارکت و کمک های خیرین را بازوی توانای این نهاد در راستای خدمت رسانی مناسب به مردم نیازمند دانست.

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب