يكشنبه 6 خرداد 1397
کد مطلب: 14567
تاریخ انتشار : 25 تير, 1396 - 13:14
عملیات اجرایی ساخت 2 مرکز جامع سلامت در بخش هلیلان از توابع شهرستان چرداول با حضور مراد یگانه فرماندار و جمعی از مسئولان این شهرستان آغاز شد.

به گزارش دیار زاگرس ، رئیس شبکه بهداشت و درمان چرداول در مراسم کلنگ زنی این 2 مرکز گفت: در راستای اجرای برنامه های طرح تحول سلامت و تمرکز خدمات بهداشتی و درمانی ساخت این مراکز در شهر توحید و روستای پیازآباد زردلان در دستور کار قرار گرفته است.
"امین فلاحی" اظهار کرد: برای ساخت این دو مرکز جامع سلامت بهداشتی و درمانی 10 میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار پیش بینی شده و برای هر کدام از این مراکز در زیربنای 540 متری ساخته می شوند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان چرداول یادآور شد: شهر توحید مرکز بخش هلیلان و همچنین روستای پیازآباد مرکز دهستان محروم زردلان هم اکنون فاقد هر گونه مرکز بهداشتی و درمانی هستند که با عنایت ویژه دولت و تلاش مدیران استانی و شهرستانی بزودی صاحب مرکز جامع سلامت مجهز خواهند شد.
فلاحی تاکید کرد: شهر توحید بواسطه موقعیت جغرافیایی اش پذیرای مردم بخش هلیلان و روستاهای اطراف و حتی روستاهای استان های لرستان و کرمانشاه برای ارائه خدمات است و بهره برداری از این مرکز می تواند خدمات گسترده و مناسبی به مردم ارائه دهد.
وی گفت: دهستان محروم زردلان نیز بدلیل بعد مسافت با مرکز بخش و شهرستان نیاز مبرم به چنین مرکزی داشت که ساخت این مرکز جامع سلامت باعث بهره مندی اهالی بیش از 29 روستا از خدمات بهداشتی و درمانی خواهد شد و مشکلات عدیده مردم این منطقه با دسترسی به خدمات مطلوب درمانی بر طرف خواهد شد. 

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب