سه شنبه 26 تير 1397
کد مطلب: 15432
تاریخ انتشار : 26 شهريور, 1396 - 10:02
گزارش دیار زاگرس از کارگاهی که سال ها به تعطیلی کشیده شده است؛
کارگاهی که «ضرر» تولید می کند
با گذشت روزها از وعده گشایش اقتصادی دولت، خبر تعطیلی واحد های بزرگ و کوچک صنعتی کشورمان در شهرها و شهرستان های مختلف یکی پس از دیگری به گوش می رسد.

به گزارش دیار زاگرس ، با وجود ورود دولت آقای روحانی به دوره دوم و وعده های گشایش اقتصادی دولتمردان به نظر می رسد هنوز کلید گشایش اقتصاد کشور به دست کسی نرسیده وهمچنان گم شده است امری که ضرر آن متوجه مردم به خصوص قشر ضعیف جامعه می شود تا هنوز فقر وبیکاری سردمدار مشکلات اصلی کشور باشد.

شرایط کنونی کشور حکایت از این دارد که حرفهای آقای روحانی در روزهای اوایل انتخابات فقط شعار و "وعده های سرخرمنی" بود که داده شد.

با گذشت روزها از وعده های گشایش اقتصادی دولت ، یکی پس از دیگری خبر تعطیلی واحد های بزرگ و کوچک صنعتی کشورمان در شهرها و شهرستان های مختلف به گوش می رسد و در این روزها گذرمان به کارگاه سنگ ها ی ساختمانی و  موزاییک سازی افتاد که قرار بود دردی از دردهای مردم آسمان آباد را کم کند وبه اقتصاد شهرستان کمک کند ولی تماشای وضع آن دل هرکسی را به درد می آورد.

این کارگاه امروزه به جولانگاه معتادین تبدیل شده والان کارش فقط افزایش آسیب های اجتماعی در شهرستان می باشد و قرار نیست این کارگاه چیزی به جز «ضرر» تولید کند.

رئیس این کارگاه که خواست نام او فاش نشود در گفتگو با خبرنگار دیار زاگرس گفت:در سال های گذشته کارگاه تولید سنگ ها ی ساختمانی و موزاییک سازی با هدف بهبود اشتغال واقتصاد منطقه آسمان آباد از توابع چرداول  تاسیس شد .

وی اضافه کرد:در ابتدا قرار بود این کارگاه در آینده سنگ های ساختمانی را به تولید برساند ولی به علت عدم بازار یابی وحمایت مسئولین کار این کارگاه به تعطیلی کشیده شد وعوض کردن مدیر هم سودی به حال آن نداشت.

رئیس کارگاه درپایان گفت:این کارگاه فقط نمونه کوچکی از بنگاههای اقتصادی در شهرستان است که مانند آن در سراسر شهرستان زیاد دیده می شود که لازم است مسئولین فکری به حال این گونه کارگاهها بکنند.

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب