پنجشنبه 29 شهريور 1397
کد مطلب: 16294
تاریخ انتشار : 10 آبان, 1396 - 10:32
رئیس جمعیت هلال احمر چرداول از استقرار 1 پست ثابت وسیار و 2 پست موقت درمسیرزائرین اربعین برای مقابله با هرگونه حوادث خبرداد.

سجاد نظریان زاد در گفتگو با خبرنگار دیار زاگرس گفت:اربعین یکی از بزگترین رویدادهای شهرستان است وبه همین منظور همه باید با تمام تلاش خود را برای خدمت به زائرین عتبات عالیات به کارگیرند درهمین راستا جمعیت هلال احمر اقدامات مختلفی برای رفاه حال زائرین انجام داده است.

وی اضافه کرد:پایگاه ثابت بین شهری «شهدای میمک» هلال احمردربخش شباب مجهز به یک دستگاه امبولانس و ست نجات  و ۴نفر از پرسنل و نجاتگران  به صورت شبانه روز، تجهیزوآماده سازی شده و همچنین  آمادگی لازم جهت اسکان زائرین عزیز دراین  پایگاه وجود دارد.

نظریان زاد بیان داشت: دو پست موقت واقع در تنگه قیر و پل سیمره تا پایان  اربعین  با تجهیزات کامل امدادی و دو دستگاه آمبولانس و حضور شبانه روزی  سه نفر از نجاتگران در هر پست استقرار یافته است.

رئیس جمعیت هلال احمر چرداول تصریح کرد: یک پست سیار  در مسیر محور سرابله ایلام  مجهز به آمبولانس و تجهیزات نجات برای امدادرسانی به حوادث احتمالی استقرار یافته است.

وی درپایان گفت:جمعیت هلال احمر تا پایان اربعین در حالت آماده باش کامل بوده و آماده پاسخگویی در کمترین زمان به سوانح و بلایای طبیعی و غیر طبیعی می باشد.

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب