سه شنبه 27 شهريور 1397
کد مطلب: 16380
تاریخ انتشار : 14 آبان, 1396 - 11:11
در شهرستان چرداول همه مسئولین در کنار مردم می کوشند تا هرچه بهتر به زائرین خدمت کنند که نقش سپاه دراین زمینه با احداث موکب ها، تامین امنیت و کمک در اسکان زائرین بسیار پررنگ است ، همچنین مردم هم دراین زمینه نقشی اساسی دارند.

به گزارش دیار زاگرس ، اربعین امروزه به یک رویدادی تبدیل شده که وحدت مسلمانان را به جهانیان نشان می دهد واین تصوری که این روزها دشمنان سعی دارند از مسلمانان داشته باشند را به نوعی باطل خواهد کرد.

مراسم اربعین حسینی با حضور پرشکوه عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) از جای جای دنیا در کربلای معلی برگزار می شود که جمع کثیری از دلشیفتگان سرور و سالار شهیدان در ایران نیز خود را به این مراسم رساندند.

در راستای خدمت رسانی هر چه مطلوب تر به زائران حسینی در کشورمان سازمان ها و نهادهایی به فعالیت پرداختند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان نهادی انقلابی و مردمی که ریشه و هویت خود را از عاشورا و قیام امام حسین (ع) دارد با همه وجود پای در میدان عمل گذاشت و نقش تعیین کننده ای را ایفا کرده است.

عاشقان حسینی با تمام توان خود به زائرین خدمت می کنند واز امنیت گرفته تا اسکان وموکب ها از هر نظر با تمام توان پای در میدان خدمتی مقدس گذاشته اند.

سپاه پاسداران نهادی است که در تمامی صحنه های انقلاب در سایه منویات مقام معظم رهبری به صورت جهادی در خدمت آرمان های مقدس انقلاب در کنار مردم بوده ودر آینده هم حضور خواهد داشت. زمانی که نیاز بوده پای در میدان جنگ گذاشته وزمانی هم شروع آباد ساختن مملکت وکمک به محرومان جامعه کرده الان هم، زمان خدمت به زائرین اربعین حسینی فرارسیده وهمه یکی از گوشه های کار را برعهده گرفته اند تا از هر لحاظ آسایش زائرین فراهم شود .

در شهرستان چرداول همه مسئولین در کنار مردم می کوشند تا هرچه بهتر به زائرین خدمت کنند که نقش سپاه دراین زمینه با احداث موکب ها، تامین امنیت و کمک در اسکان زائرین بسیار پررنگ است ، همچنین مردم هم دراین زمینه نقشی اساسی دارند.

بی شک این جلوه های زیبا در قلب تاریخ به عنوان سند افتخاری برای استان ایلام ثبت خواهد شد به عنوان مردمی که عشق ارادت آنان به سرور وسالار شهیدان تمامی ندارد وهمه از هیچ تلاشی برای این امرمقدس فروگذار نخواهد بود.

یکی از زائرین اربعین حسینی که قصد عزیمت به کربلا را داشت به خبرنگار دیار زاگرس گفت: واقعا ازمسئولین مردم وسپاه شهرستان چرداول تشکر می کنم برای اقداماتی که برای رفاه زائران انجام داده اند.

وی اضافه کرد:در همین ابتدای راه با محبت مردم مواجه شدیم که این خود شوق ما را برای رفتن به کربلا دوچندان کرد.

این زائرکربلا بیان داشت:وقتی که به کربلاو زیارت سرور وسالار شهیدان برسم حتما برای سلامتی وموفقیت این مردم دعا خواهم کرد وامیدوارم این روحیه بالای خدمت براس سال های سال ادامه پیدا کند.

در پایان باید گفت توجه به زیرساخت های استان وبه خصوص شهرستان چرداول به عنوان دروازه ورود به استان ایلام برای توسعه وآسایش رفاه حال مردم ولایت دوست استان امری مهم وضروری است که هرساله باید نسبت به سال قبل پیشرفت چشمگیری داشته باشد.
 

 

 

 

 

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب