يكشنبه 28 مرداد 1397
کد مطلب: 16466
تاریخ انتشار : 17 آبان, 1396 - 10:28
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام گفت: شهرستان چرداول پتانسیل بالایی در بخش تولید و اشتغال دارد.

به گزارش دیار زاگرس ،  مرتضی دارایی در جلسه اختصاصی با فرماندار شهرستان چرداول، ضمن اشاره به پروژه های شرکت شهرکهای صنعتی استان در راستای اقتصاد مقاومتی بیان داشت: استان ایلام قابلیت های بزرگی چون زمین های بکر، منابع غنی آب، خاک، نفت و گاز دارد که با حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی می توان گامی بزرگ در رونق اقتصادی و رفع مشکل بیکاری و اشتغال جوانان برداشت.

دارایی ادامه داد: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و ترغیب بخش خصوصی به سرمایه گذاری در استان ها زمینه توسعه در مناطق کمتر برخوردار فراهم شده است.

وی بیان کرد: 900 شهرک و ناحیه صنعتی در کشور وجود دارد که سهم استان ایلام 15 شهرک و ناحیه مصوب است که تعداد سه مورد از آنها در شهرستان چرداول قرار دارند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام ضمن بررسی آخرین وضعیت شهرکها و نواحی صنعتی شهرستان چرداول، افزود: پتانسیل های موجود و ورود سرمایه گذاران خارجی و داخلی، نویدبخش آینده ای روشن برای شکوفایی و رونق اقصادی و اشتغال جوانان این شهرستان است.

دارایی افزایش مساحت و توسعه ناحیه صنعتی شباب، بهره برداری از ناحیه صنعتی هلیلان و آماده نمودن این ناحیه برای واگذاری، پیشرفت 95 درصدی پروژه برق رسانی به ناحیه صنعتی شباب، صدور ضمانت نامه صندوق سرمایه گذاری صنایع کوچک در ناحیه صنعتی هلیلان، کمک بلاعوض برای اخذ گواهی نامه ایزو تعاونی مبتکران نوآوری و تشکیل کنسرسیوم صادراتی برای بازاریابی و فروش و صادرات فرش و گلیم استان از مهم ترین اقدامات این شرکت در شهرستان چرداول عنوان کرد.

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب