سه شنبه 27 شهريور 1397
کد مطلب: 16537
تاریخ انتشار : 23 آبان, 1396 - 08:44
رئیس پلیس راه ایلام گفت: هیچ گونه مشکلی در محورهای مواصلاتی ایلام دیده نمی شود.

به گزارش دیار زاگرس ، سرهنگ رضا همتی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت:  بعد از زلزله ای که در استان ایلام و استان های همجوار به  وقوع پیوست در تعدادی از قسمت های مواصلاتی از چمله محور سرابله به سمت تقاطع کارزان ریزش کوه وجود داشت، پس از این که این نقاط مسدود شد توسط همکاران در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و همچنین پلیس راه انتظامی آن نقاط پاکسازی شد در حال حاضر هیچ گونه مشکلی در محورهای مواصلاتی در این راستا نداریم.

وی گفت: همچنین تعداد اندکی از زائرانی که در کشور عراق باقی مانده بودند به سمت استان ایلام در حال بازگشت هستند، در این راستا همه همکاران در حال خدمات رسانی به زائران هستند.

وی افزود: شرکت مسافربری برکت خدمات حمل و نقل مسافر را انجام می دهد.

همتی زاده تصریح کرد: متاسفانه ساعت ۲ بامداد یک فقره تصادف منجر به فوت در محور روستای گلان داشتیم که منجر به فوت ۴ نفر از زائران شد، این تصادف بین یک دستگاه سواری پژو و یک دستگاه اتوبوس به وقوع پیوست که علت آن انحراف به چپ اتوبوس بوده است.

وی افزود: با توجه به این که طرح ترافیکی اربعین حسینی به نحو مطلوبی در ایام اربعین صورت گرفت و زحمات یک ساله همه همکاران به بار نشست و با کاهش ۵۰ درصدی تصادفات در این راستا مواجه بودیم.

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب