پنجشنبه 26 مهر 1397
کد مطلب: 16694
تاریخ انتشار : 3 آذر, 1396 - 13:17
امام جمعه چرداول در خطبه های نماز جمعه گفت: بسیج در هر عرصه می تواند گره مشکلات کشور را باز کند.

به گزارش دیار زاگرس ، حجت السلام امرایی در خطبه های نماز جمعه گفت:حق همیشه ثابت و برقرار خواهد بود و روزی خواهد رسید که بساط باطل برچیده خواهد شد و این از وعده های پروردگار است که امروزه به لطف خدا وبا تدبیر رهبری دلسوز و فداکار وسردارش بساط کفر و استکبار داعش توسط سپاه و بسیج برچیده شد.
امام جمعه چرداول اضافه کرد:رهبر انقلاب همیشه بر ضرورت بسیج تاکید کرده اند و فرمودند:اگر بسیج نبود کشور هم نبود که اهمیت بسیج را در تمامی عرصه های انقلاب از زمان جنگ تا امروزه بر شکست داغ و پیروزی بر تمامی قدرت های دنیا بیان می کند.
امرایی بیان داشت:وظیفه ما امروزه برقراری عدالت برای ظهور امام زمان (عج) است ، ولی متاسفانه مشکلاتی دراین زمینه وجود دارد مانند حقوق های نجومی که اقدام خاصی در مورد آن صورت نگرفته و حتی گروهی علیه سپاه وقوه قضائیه شایعه پراکنی می کنند که امیدواریم دولت دراین باره پاسخگو باشد.
وی تصریح کرد:عده ای از فعالیت اقتصادی سپاه ایراد می گیرند در صورتی که اگر سپاه نبود، پروژه های اقتصادی توسط کشورهای بیگانه با هزینه ای گزاف و ناقص تحویل داده می شد و امروزه سپاه در مناطق محروم بیشترین خدمات رابه مردم ارائه می دهد.
امام جمعه چرداول بیان داشت:زلزله آسیب های فراوانی به منازل مردم در شهرستان وارد کرده که متاسفانه هیچ گروهی برای بررسی وضعیت مردم مراجعه نکرده که باید مورد پیگیری قرار گیرد.

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب