سه شنبه 1 اسفند 1396
کد مطلب: 16840
تاریخ انتشار : 16 آذر, 1396 - 08:23
رئیس پلیس راه ایلام تاکید کرد:
ضرورت احتیاط در جاده های کوهستانی استان ایلام
رئیس پلیس راه ایلام بر ضرورت احتیاط در جاده های کوهستانی استان ایلام با توجه به پیش بینی های هواشناسی مبنی بر بارش برف و باران تاکید کرد.

به گزارش دیار زاگرس ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رضا همتی زاده در گفتگویی اظهار داشت: با توجه به پیش بینی های انجام شده  مبنی بر شروع بارش برف در مناطق کوهستانی استان ایلام، همراه داشتن زنجیر چرخ در زمستان برای خودرو ها به منظور پیشگیری از حوادث رانندگی ضروری است.

وی افزود: ماموران ما در پلیس راه استان به صورت شبانه روز در مناطق کوهستانی و برفگیر استان حضور دارند و از تردد وسایل نقلیه فاقد زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی جلوگیری خواهند کرد. 

 رئیس پلیس راه استان ایلام تصریح کرد: برابر تجربیات سالهای گذشته وسایل نقلیه فاقد زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی ضمن در راه ماندن، امداد رسانی و پاک سازی جاده ها را با مشکل جدی مواجه می کنند.  

سرهنگ رضا همتی زاده ضمن تاکید بر مساله اجتناب  از تردد ها و سفرهای غیرضروری در شرایط آب و هوایی پرخطر،  توصیه های ترافیکی جهت فصل زمستان به شرح ذیل بیان کردند: 

وی گفت: رانندگان عزیز قبل از مسافرت در فصل زمستان حتماَ یکبار بطور آزمایشی زنجیر چرخ خودرو را بسته و آچارهای مورد نیاز را همراه داشته باشند. 

 

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب