چهارشنبه 26 دى 1397
کد مطلب: 16930
تاریخ انتشار : 21 آذر, 1396 - 08:57
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام از برگزاری جلسه پیگیری مشکلات معارضین پروژه برق رسانی ناحیه صنعتی شباب خبر داد.

به گزارش دیار زاگرس ، مرتضی دارایی گفت: این شرکت در راستای رویکرد اقتصاد مقاومتی و برای فعال سازی و پویایی صنعت و آماده کردن زیرساخت ها برای سرمایه گذاری در استان جلسه ای با حضور فرماندار چرداول، مدیر شرکت توزیع برق و مدیر اداره راه شهرستان چرداول، پیمانکار پروژه و معارضین برای رفع موانع و مشکلات پروژه برق رسانی به ناحیه صنعتی شباب را برگزار کرد.

دارایی با اشاره به پیشرفت 90 درصدی این پروژه، افزود: عزم دولت تدبیر و امید در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و خودکفایی کشور برای احیا و فعال سازی صنایع خرد، کوچک و متوسط بسیار جدی است و در این راستا شرکت شهرکهای صنعتی استان آمادگی لازم برای حمایت از تولیدکنندگان و سرمایه گذاران داخلی و خارجی را دارد.

وی بیان داشت: اقتصاد مقاومتی باید در شهرکها و نواحی صنعتی استان نیز نمود پیدا کند و ما همه مکلفیم در جهت خدمت رسانی به صنعتگران و تولید کنندگان هر چه در توان داریم در طبق اخلاص قرار دهیم.

وی اظهار کرد: امروز صنعتگران، جهادگران جبهه اقتصاد مقاومتی و عاشقان خدمت به مردم هستند و شرکت شهرکهای صنعتی ایلام با ایجاد بستر مناسب در تمامی نقاط این استان، زمینه سرمایه گذاری برای این عزیزان را فراهم نموده است.

وی گفت: در راستای اشتغال زایی و توسعه پایدار، واگذاری اراضی در شهرکها و نواحی صنعتی استان جهت جذب سرمایه گذار از تسهیلات ویژه ای برخوردار است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام در حاشیه این جلسه با بازدید از این پروژه تصریح کرد: پروژه خط انتقال برق شباب با طول بیش از 10 کیلومتر و اعتبار 10 میلیارد ریال میزان 12 مگاوات برق را به ظرفیت موجود ناحیه صنعتی شباب اضافه می کند.

 

انتهای پیام

نظر شما