چهارشنبه 28 شهريور 1397
کد مطلب: 17290
تاریخ انتشار : 9 دى, 1396 - 13:01
امام جمعه موقت چرداول در مراسم 9 دی در اجتماع پرشور مردم گفت: حضور مردم نشانه قدردانی از حماسه 9 دی است

به گزارش دیار زاگرس ، حجت الاسلام عمران احمدی در مراسم 9 دی در اجتماع پرشور مردم گفت:فتنه 88 از قبل از سال 88 آغاز شد و عوامل داخلی وخارجی در آن دخیل بودند که حضور امروزه مردم دراین مراسم به معنای قدردانی از آن حماسه است.

وی افزود:ازهم اکنون برای فتنه بعدی برنامه ریزی شده ولی انقلاب اسلامی به مدت 40 سال است که نقشه های دشمنان را نقش برآب ساخته است.

احمدی با اشاره به ابعاد فتنه 88 گفت:در بعد خارجی فتنه 88 در کشور های اطراف 8 دفتر و همچنین 700 اتاق فکر و 17 سفارت خانه برای براندازی نظام جمهوری اسلامی برنامه ریزی کرده اند ودر بعد داخل هم کمیته ای به نام «صیانت از آرا» با محوریت تقلب در انتخابات تشکیل شده وهمچنین فتنه گران دست به تحریک مردم، توهین به مقدسات وشأن مردم کرده وشعارهایی مخالف انقلاب اسلامی را سر می دادند وامروزه اظهار بی گناهی می کنند.

امام جمعه موقت چرداول تصریح کرد:مسئولین باید نسبت به بودجه 97 دقت نظر داشته باشند که دراین برنامه ریزی هایی که انجام شده مخالف با وضعیت مردم بوده وکسی خواهان افزایش قیمت نیست وهمچنین مردم به خصوص در فضای مجازی باید مراقب باشند چون دشمن هرلحظه به فکر فتنه بعدی برای سرنگونی انقلاب اسلامی خواهد بود.

 

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب