چهارشنبه 26 دى 1397
کد مطلب: 17384
تاریخ انتشار : 13 دى, 1396 - 11:31
امام جمعه چرداول در جمع مردم شهرستان گفت: رمز اقتدار ملت ایران در وحدت است.

به گزارش دیار زاگرس ، راهپیمایی پرشور مردم شهرستان چرداول در پاسخ به اغتشاشات اخیر در جنب دریاچه شهر سرابله برگزار شد.

حجت السلام احمد امرایی در جمع مردم شهرستان چرداول دراین مراسم گفت:در اوایل انقلاب و دوران جنگ تحمیلی تمامی قدرت ها دنیا ایران اسلامی را تحریم کردند ولی مردم با رهبری ولایت فقیه به میدان آمدند ودست دشمنان را از اهدافشان ناکام گذاشتند.

وی اضافه کرد:به برکت وحدت حدود 40 سال در تحریم هستیم ولی با تمام مشکلاتی که ملت داشتند همیشه در مقابل توطئه های استکبار جهانی به رهبری آمریکا ایستادند.

امرایی بیان داشت:امروزه جمهوری اسلامی ایران تنها ملتی است که قاطعانه دربرابرنقشه های  آمریکا وهمدستانش ایستاده ودر دوران جنگ تحمیلی به واسطه وحدت وهمدلی مردم حدود 40 قدرت بزرگ دنیا را شکست دادیم.

وی با اشاره حماسه مردم در 9 دی گفت: دشمنان نتوانستند جوش وخروش مردم در 9 دی را تحمل کنندویک روز بعد حرکت خودشان را شروع کردند واین حرکت در امتداد  فتنه 88 است که دست داعش، منافقین و ... در آن وجود دارد که جریان های سیاسی را برای راه اندازی فتنه هدف گرفته اند.

امام جمعه چرداول تصریح کرد:مردم ولایت مدار شهرستان چرداول واستان ایلام از انقلابی ترین ونجیب ترین مردم در سطح کشور که همیشه به آرمان های انقلاب پایبند بوده هستند که باید با مواظب نقشه های دشمنان باشیم و خوشبختانه این فتنه در همان نطفه خفه شد وناکام ماند.

 

انتهای پیام

نظر شما