چهارشنبه 26 دى 1397
کد مطلب: 17521
تاریخ انتشار : 23 دى, 1396 - 07:12
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:
شعار دهه‌ی فجر امسال اعلام شد/ افتخار به گذشته، امید به آینده
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شعار دهه‌ی فجر امسال را "افتخار به گذشته، امید به آینده" اعلام کرد.

به گزارش دیار زاگرس ، " نصرت‌الله لطفی" در نشست خبری در ساختمان جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اظهار کرد: راز تعالی نظام اسلامی و شکست‌ناپذیری آن در برابر  فتنه‌های داخلی و خارجی حضور مردم است.

وی با بیان اینکه مردم با حضور خود انقلاب را به ثمر رساندند، آن را تثبیت کردند و در دفاع مقدس خوش درخشیدند و با ایستادگی در برابر فتنه‌گران انقلاب اسلامی را بیمه کردند، تصریح کرد: 9 دی تبلور دفاع مردم از انقلاب اسلامی است که در آن فتنه‌های آمریکایی – صهیونیستی خنثی شد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این نهاد را محل فراهم آوردن مقدمات مانور حضور همیشگی مردم در برابر جهانیان دانست و تصریح کرد: اصحاب رسانه عضو خانواده‌ی بزرگ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هستند که با رسانه‌های خود شکوه حضور مردم را به نمایش می‌گذارند.

لطفی دهه‌ی فجر را تجلی و تجسم عینی عید غدیر با استقرار نظام ولایی و اسلامی دانست و گفت: تلاش دشمن همانگونه که در فتنه‌ی اخیر مشخص شد زیر سوال بردن کارآمدی نظام است که آمریکای خبیث و انگلیس مکار آن را ترتیب داده بودند که این نقشه هم با حضور مردم نقش بر آب شد.

وی با بیان اینکه به دنبال تبیین کارآمدی نظام با مقایسه وضعیت ایران با قبل از انقلاب هستیم ، گفت: شورای هماهنگی مصمم است از نظر دانشگاهیان و اصحاب رسانه و سایر نخبگان بهره گیرد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  جهل به واقعیت را یکی از مشکلات امروز نسل جدید دانست و گفت: ما در جهت آگاهی‌بخشی به این عزیزان مسئولیم و باید با تبلیغ درست و به‌روز در این راه تلاش کنیم.

لطفی با بیان اینکه از دهه‌ی فجر امسال تا دهه‌ی فجر 97 برنامه‌های متنوعی برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و بصیرت‌افزایی در این زمینه خواهیم داشت، ادامه داد: در این راستا نیز شورای راهبردی در قالب 10 کارگروه تشکیل خواهد شد و دستاوردهای انقلاب در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی، اقتصادی و... تشریح خواهد شد.

وی شعار دهه‌ی فجر امسال را افتخار به گذشته و اعتماد به آینده اعلام کرد و گفت: در قالب این شعار گذشته افتخار آمیز انقلاب اسلامی تبیین و زمینه‌های امید به آینده پرافتخار این مرز و بوم تشریح خواهد شد.

 

ایسنا

انتهای پیام

نظر شما