چهارشنبه 26 دى 1397
کد مطلب: 17522
تاریخ انتشار : 23 دى, 1396 - 07:15
ساختمان جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام با حضور قائم‌مقام این نهاد افتتاح شد.

به گزارش دیار زاگرس ، حجت‌الاسلام‌والمسلمین "علی چراغی‌پور" مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در این مراسم که با حضور "نصرت‌الله لطفی" قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی انجام شد، اظهار کرد: کل متراژ ساختمان 435 متر مربع است و ساختمان در دو طبقه به مساحت 771 متر مربع و با هزینه اعتبار 700 میلیون تومان در مدت یکسال ساخته شده است.

وی درباره برنامه‌های ستاد دهه فجر با بیان اینکه ۲۱ کمیته در مرکز استان و در هر شهرستان نیز۱۷ کمیته پیش بینی شده تا برنامه‌ها از نظم خاصی و بدون موازی کاری اجرا شوند، افزود: امسال۵ هزار برنامه مختلف فرهنگی، هنری، اجتماعی، سیاسی، عمرانی و ... در دهه فجر برگزار خواهد شد . 

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام با تاکید بر اینکه رعایت شئون ایام فاطمیه باید در برنامه ها مورد توجه قرار گیرد چراکه ۳ روز ابتدایی دهه فجر با ایام فاطمیه همزمان شده است ، ادامه داد: دهه فجر تبلور اراده ملت ایران برای مقابله با نظام سلطه است، ملتی که نشان داده در طول تاریخ اجازه نداده هیچ قدرت سلطه گری به خاک این سرزمین تعدی و تجاوز کند .

چراغی‌پور یادآور شد: نسل های سوم و چهارم انقلاب امروز باید با تاریخ سراسر افتخار این مرز و بوم آشنایی بیشتری پیدا کنند چرا که خون های بسیاری برای پیروزی این انقلاب ریخته شده و باید همه در جهت حفظ ارزش ها و آرمان های نظام احساس مسئولیت بیشتری داشته باشند.

 

ایسنا

 

انتهای پیام

نظر شما