سه شنبه 27 شهريور 1397
کد مطلب: 18022
تاریخ انتشار : 25 بهمن, 1396 - 09:38
امام جمعه موقت چرداول در دیدار با خانواده شاهد بخش هلیلان گفت:سركشي از خانواده‌های شهدا حداقل وظيفه مسئولين است

به گزارش دیار زاگرس ، مراد یگانه فرماندار شهرستان چرداول و حجت‌الاسلام‌والمسلمین عمران احمدی امام‌جمعه موقت شهرستان همراه با جمعی از مسئولین شهرستان چرداول از خانواده‌ای شاهد بخش هلیلان دیدار کردند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین عمران احمدی در اين ديدارها بابیان اينكه خانواده شهدا گل سرسبد جامعه هستند، گفت: مسئولين و مديران در تمامي بخش‌ها و رده‌ها موظف‌اند در يك برنامه زمان‌بندی مشخص با خانواده‌های معظم و مكرم شهدا ديدار كرده و از نزديك مسائل، مشكلات و درخواست‌های آنان را بررسي كنند.
وي سركشي از خانواده‌های شهدا، جانبازان، آزادگان و رزمندگان را حداقل وظيفه مسئولين دانست.
وی وجود والدين عزيز شهدا در جامعه را مايه دلگرمي دانست و افزود: ما مسئولين با حضور در كنار شما عزيزان براي ارائه خدمت بهتر و بيشتر به مردم، روحيه و انرژي می‌گیریم.
مراد یگانه فرماندار شهرستان چرداول  نیز  در این دیدارها، بابیان اينكه نياز معنوي خانواده‌های شهدا در كنار مباحث و موضوعات مادي بايد موردتوجه باشد، يادآور شد: در اين زمينه عزت، كرامت و شخصيت اين عزيزان بايد به‌شدت از سوي مسئولين امر رعايت شده و موردتوجه قرار گيرد.
وی بابیان اينكه خانواده شهدا مايه عزت جامعه هستند، تصريح كرد: اميد است مسئولين نيز بیش‌ازپیش قدردان زحمات، ایثارگری‌ها و ازخودگذشتگي خانواده شهدا باشند.

 

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب