پنجشنبه 29 شهريور 1397
کد مطلب: 18068
تاریخ انتشار : 28 بهمن, 1396 - 10:04
نماینده مردم ایلام، چرداول، سیروان و ایوان در مجلس شورای اسلامی:
چهره محرومیت از بخش هُلِیلان برداشته می‌شود
نماینده مردم ایلام، چرداول، سیروان و ایوان در مجلس شورای اسلامی به مشکلات و محرومیت‌های بخش هُلِیلان اشاره کرد و گفت: محرومیت مضاعف منطقه باعث مهاجرت در این بخش شده و لازم است مسئولان چاره‌اندیشی کنند و چهره محرومیت از این بخش برداشته شود.

به گزارش دیار زاگرس ، سلام امینی درخصوص وضعیت بخش هلیلان اظهار داشت: سفر مشترک ما نمایندگان به بخش هُلِیلان معنادار است و پیام مهمی دارد و آن این است که با اتحاد و همدلی مترصد برطرف کردن مشکلات مردم هلیلان هستیم.

وی به سفر خود و دیگر نماینده ایلام به بخش هُلِیلان اشاره و گفت: بنده حداقل دو بار بحث ارتقای بخش هُلِیلان را در صحن مجلس بیان کرده‌ام و برای برطرف کردن محرومیت از این منطقه مسئولان را به ستوه آورده‌ام، تبدیل بخش هلیلان به شهرستان یکی از موارد مهم در دوران نمایندگی‌ام است که می‌خواهم به نتیجه برسد.

نماینده مردم ایلام، چرد اول، سیروان و ایوان در مجلس شورای اسلامی به مشکلات و محرومیت‌های بخش هُلِیلان اشاره و گفت: نبود امکانات و محرومیت مضاعف منطقه باعث مهاجرت در این بخش شده است و لازم است در این خصوص مسئولان چاره‌اندیشی کنند.

وی بیان کرد: 35 روستای این منطقه از آنتن تلویزیونی سیمای ایلام محروم هستند و این اوج محرومیت منطقه هُلِیلان را می‌رساند که در اوج دنیای ارتباطات هنوز دسترسی به سیمای ملی در منطقه انجام‌ نشده است.

امینی ادامه داد و گفت: قبل از پایان امسال گاز به بخش هُلِیلان می‌رسد و منازل این بخش از نعمت گاز برخوردار می‌شوند.

وی ادامه داد: در تلاشیم تا به کمک و همدلی نمایندگان ایلام و مسئولان چهره محرومیت را دربخش هُلِیلان زدوده شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم بخش هُلِیلان یکی از بخش های تابعه شهرستان چرداولدر استان ایلامدر غرب ایران است ، این بخش دقیقا وسط سه استان ایلام،کرمانشاه و لرستان قرار گرفته است و از زیبایی‌های آن رودخانه سیمره است و بنابر سرشماری مرکز آمار ایران جمعیت بخش هلیلان شهرستان شیروان و چرداول در سال 1385 برابر با 15229 نفر بوده است.

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب