پنجشنبه 29 شهريور 1397
کد مطلب: 18189
تاریخ انتشار : 3 اسفند, 1396 - 10:19
استاندار ایلام در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی:
مدیران بر روی بندها و تبصره‌های گره‌گشا تمرکز کنند
استاندار ایلام در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان گفت: مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی لازم الاجرا است و مدیران موظف به پیگیری و راه اندازی پرونده ارجاع شده به ستاد اقتصاد مقاومتی هستند .

به گزارش دیار زاگرس ، به نقل از روابط عمومی استانداری ایلام،  قاسم سلیمانی‌دشتکی در بیست‌ویکمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی بر پاسخگویی دستگاه‌ها در خصوص وضعیت طرح‌های اشتغال‌زایی ارجاع شده به ستاد اقتصاد مقاومتی ظرف مدت دو هفته تأکید و اظهار کرد: مدیران نسبت به حل مشکلات واحدهای تولیدی از اختیارات خود استفاده کنند و مکررا در این خصوص با مراجع بالادستی کمتر مکاتبه کنند.

وی با بیان اینکه باید جلسات بعدی ستاد با حضور افراد ذی‌نفع و حضور بانک‌های عامل برگزار شود، ادامه داد: انتظار این است که دستگاه تخصصی پیگیری لازم را برای تعیین تکلیف واحدهای تولیدی استان  در سریعترین زمان ممکن صورت دهد و به طور مستمر با متقاضیان ، سرمایه گذاران و بانک های عامل پرونده ها را پیگیری کنند. 

استاندار ایلام خاطرنشان کرد:هدف ما در این ستاد انجام کار و فعال کردن واحدهای تولیدی است و نباید با ارائه قوانین و مقرراتی که مانع تولید است از مسئولیت خود شانه خالی کنند.

سلیمانی‌دشتکی تصریح کرد: مدیرکارآمد باید با تدبیر و ارائه راهکار مناسب،مشکلات را رفع کند و در لابه لای قوانین و مقررات ، بندها وتبصره‌هایی را بیابد که بتوان به واسطه آن مشکلات و موانع تولید را رفع کرد  و به دنبال راه‌اندازی کار مردم و نشان دادن کارآمدی نظام و دولت باشد. 

وی با تاکید بر اینکه نباید خلاف قانون و مقررات عمل کرد، گفت: مدیران می‌توانند از قوانینی که به نفع مردم ، نظام و اشتغال‌زایی است برای فعال کردن کارگاهی و یا اشتغال جوانان استفاده و در این حوزه از اختیارات خود بهره بگیرند.

رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی استان تاکید کرد: مدیران باید به دنبال قوانین و مقرراتی باشند که بتوان مشکلات و موانع پیش روی واحدهای تولیدی را حل کرد.

 

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب