پنجشنبه 29 شهريور 1397
کد مطلب: 18192
تاریخ انتشار : 3 اسفند, 1396 - 10:31
سرپرست شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام گفت: مشکل کدورت آب سد ایلام مرتفع شد و آب سالم و بهداشتی به شبکه توزیع شهر وارد شد .

به گزارش دیار زاگرس ،  مهندس "مظاهری" با اعلام این خبر اظهار کرد: بارش رحمت الهی طی چند روز گذشته  باعث افزایش کدورت سد ایلام و همچنین چشمه گل گل شد و بدنبال  آن آب مناطق شمالی شهر ایلام و زمین شهری و رزمندگان و برخی از مناطق مرکزی چند ساعتی با افت فشار و یا قطعی مواجه شد که با تلاش شبانه‌روزی پرسنل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام مشکل کدورت آب سد ایلام مرتفع شد و آب سالم و بهداشتی به شبکه توزیع شهر وارد شد . 

وی افزود: با بالا رفتن میزان کدورت آب سد همکاران پر تلاش و خدوم تاسیسات سد ایلام، اقدام به راه‌اندازی پمپاژ آب از سطح سد که میزان کدورت پایین هست کردند و با اجرای خط انتقال با لوله پلی اتیلن ۴۰۰ میلیمتر و بصورت روکار بستن کلمپ ۴۰۰ میلیمتر روی خط، خط انتقال در مدار بهره‌برداری قرار گرفت . 

سرپرست شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام عنوان کرد: در حال حاظر پمپاژ آب از سطح بالایی دریاچه صورت می‌گیرد، با توجه به اینکه ظرفیت این ایستگاه شناور از پمپاژ اصلی کمتر است قطعا بخش‌هایی از شهر با افت فشار مواجه خواهند شد لذا از همشهریان خواستاریم  نسبت به رعایت مصرف اهتمام جدی داشته باشند . ‌ 

 

ایسنا

 

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب