پنجشنبه 29 شهريور 1397
کد مطلب: 18543
تاریخ انتشار : 17 فروردين, 1397 - 12:36
استاندار ایلام در اجتماع مردم چرداول گفت:تمامی مشکلات وپتانسیل های شهرستان چرداول رصد شده است

به گزارش دیار زاگرس ، قاسم سلیمانی صبح امروز در جریان سفر به شهرستان چرداول در دیدار با مردم این شهرستان اظهار داشت: سفرهای شهرستانی با کارشناسی و مطالعه انجام می‌شود.

وی افزود: دیدار با خانواده شهداء، رصد و حل مشکلات شهرستان از زبان معتمدان و مسؤولان، دیدار با مردم از ویژگی‌های سفرهای شهرستانی است. هدف از دیدار با خانواده شهداء این است که اعلام کنیم ادامه دهنده راه و روش شهداء هستیم.

استاندار ایلام اظهار داشت: تمام مشکلات و پتانسیل‌های شهرستان  چرداول رصد شده است و راهکارهای مربوطه هم جهت حل این مشکلات در نظرگرفته شده است.

سلیمانی گفت: از مدیرانی استفاده می‌کنم که دنبال قبیله گرایی نباشد و لایق و وفادار به دولت باشد. مسؤولین باید حرف واحد بزنند و از مواضع چندگانه پرهیز کنند. قطعاً  توازن منطقه‌ای را در انتصابات در نظر می‌گیرم اما از نیروهای توانمند استفاده می‌کنم.

استاندار ایلام اظهار داشت: رهبری امام راحل و اتحاد ملت منجر به پیروزی انقلاب شد،  پیروزی و نگهداری انقلاب نیازمند تحمل سختی‌ها است، بعد از پیروزی انقلاب کارهای بسیار زیادی در کشور انجام گرفته است.

وی افزود: هدف از انجام سفرهای شهرستانی بررسی نیازمندی‌ها و توزیع مناسب اعتبارات است. ضمن حفظ فرهنگ نیک گذشته، رسوم غلط گذشته را با فرهنگ سازنده جایگزین کنیم.

سلیمانی‌ تصریح کرد: تسهیلات بسیار زیادی در راستای اشتعالزایی در دستور کار دولت قرار گرفته است، اشتعال دغدغه همه مسؤولین کشور است.

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب