سه شنبه 27 شهريور 1397
کد مطلب: 18576
تاریخ انتشار : 27 فروردين, 1397 - 08:01
شهردار ایلام گفت: با آغاز به‌کار پروژه زیرگذر رسالت ایلام به یک کارگاه عمرانی تبدیل شده است.

به گزارش دیار زاگرس ، طالب صادقیان دراین باره  اظهار داشت: امسال را سال تلاش برای تحول در شهر ایلام و بازسازی اعتماد عمومی با فعالیت عمرانی و زیرساخت‌های ایلام آغاز و امیدوارم ایلام را به شهر مدرن مبدل کنیم.

شهردار ایلام گفت: سال 97 شهر ایلام به یک کارگاه عمرانی تبدیل می‌کنیم و پروژه‌های مختلفی در حوزه زیرساخت و زیباسازی به انجام می‌رسانیم.

صادقیان بیان کرد: شهروندان عزیز ایلامی آغاز امسال را با آغاز به‌کار پروژه زیرگذر و روگذر رسالت ایلام آغاز و این اجرا نوید آن دارد که ایلام به یک کارگاه عمومی عمرانی در ساخت‌وساز زیرساخت‌ها باشد.

وی گفت: اقداماتی از قبیل دولت الکترونیک و اقدام به الکترونیک کردن صدور مجوز در ساخت‌وسازها و تغییر کاربری‌ها در شهرداری ایلام به جهت سلامت کار انجام‌ شده است.

شهردار ایلام بیان کرد: تمام طرح‌ها و پروژه‌ها از پشتیبانی کارشناسی دقیق و به جهت برطرف کردن مشکلات شهری انجام می‌شود.

صادقیان ایلام گفت: بدون مطالعه سراغ انجام کاری نمی‌رویم، چون معتقدم اتلاف منابع، نیرو و امکانات خیانت به شهروندان ایلامی است که انتظار دارند شهرشان شایسته شهروندان ایلامی باشد.

وی برنامه‌های خود را در حوزه ترافیک تشریع و بیان کرد: همه اقدامات شهرداری ایلام در جهت راحتی شهروندان ایلامی است.

صادقیان گفت: نکته ضروری آن است که عملی کردن برنامه‌ها و پروژه‌های در دست اقدام باعث توسعه شهر ایلام در زمینه‌های مختلف مبلمان شهری و خدمات شهری، فضای سبز است که انتظار شهرداری از شهروندان نگهداری مبلمان شهری است.

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب