پنجشنبه 29 شهريور 1397
کد مطلب: 18586
تاریخ انتشار : 28 فروردين, 1397 - 08:03
استاندار ایلام با بیان اینکه برای تحقق شعار سال باید به فکر تولید کالاهای باکیفیت باشیم گفت: خرید کالاهای خارجی در ادارات استان ایلام ممنوع اعلام شده است.

به گزارش دیار زاگرس ، به نقل از تسنیم،  قاسم سلیمانی دشتکی با اعلام این خبر اظهار داشت: خرید هر نوع کالای خارجی توسط ادارات کل استان ایلام ممنوع اعلام شده است.

وی با بیان اینکه از روزی که به ایلام آمده‌ام اصرار بر مصرف کالای ایرانی داشته‌ام گفت: مصرف کالاهای تولید شده در استان می‌توانند در رونق کسب و کار استان تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

استاندار ایلام تصریح کرد: توصیه اکید ما به همه مردم و مسئولان این است که مجموعه استان خرید محصولات مورد نیاز را از محصولات خوب و با کیفیت استان انجام دهند.

وی ادامه داد: تولیدکنندگان هم باید به این نقطه دقت کنند کیفیت کارشان را رقابتی کنند تا بتوانند کالای قابل قبول از نظر استاندارد تحویل جامعه هدف خود بدهند.

سلیمانی افزود: در راستای فراگیر کردن استفاده از محصولات ایرانی همه ادارات کل از خرید هر نوع کالای خارجی ممنوع شدند و به آنها اعلام شده است که حتماً باید برای مصارف خود از کالاهای ایرانی و ترجیحاً اگر در استان تولید می‌شود از کالاهای ساخت داخل استان استفاده کنند.

استاندار ایلام گفت: همه باید دست به دست هم دهیم و یک حرکت قوی در کمیت و کیفیت کالاها در سطح ملی و استانی به وجود آوریم تا فرمایش مقام معظم رهبری در سال حمایت از کالای ایرانی به خوبی اجرا شود.

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب