پنجشنبه 29 شهريور 1397
کد مطلب: 18588
تاریخ انتشار : 28 فروردين, 1397 - 08:12
رئیس راه و شهرسازی شهرستان چرداول خبرداد؛
راه ارتباطی آسمان آباد – کارزان تاپایان سال جاری احداث می شود
رئیس راه و شهرسازی شهرستان چرداول گفت: در سال جاری راه ارتباطی آسمان آباد – کارزان احداث می شود.

به گزارش دیار زاگرس ، احمد اسفندیاری با بیان اینکه در سفر اخیر استاندار به شهرستان چرداول، ۸۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی به توسعه راه های این شهرستان اختصاص یافت، اظهارداشت: این بودجه از محل اعتبارات ملی و با موافقت استاندار این میزان بودجه به راه و شهرسازی چرداول اختصاص یافت.

وی با اشاره به اینکه ۴۰ میلیارد ریال از این میزان اعتبار به راه ارتباطی آسمان آباد – کارزان تخصیص یافت، افزود: این راه ارتباطی، مسیری قدیمی بوده که دو بخش آسمان آباد و کارزان را به هم مرتبط ساخته و بهسازی آن خواسته اکثر مردم دو بخش بوده و با احداث این جاده، مسیر ارتباطی کارزان – آسمان آباد بیش از ۲۲ کیلومتر کاهش یافته و به ۱۱ کیلومتر می رسد.

رئیس راه و شهرسازی شهرستان چرداول به احداث تقاطع غیرهمسطح در محل تقاطع جاده سرابله – ایلام اشاره کرد و بیان داشت: بخش قدیمی جاده سرابله – ایلام دو طرفه شده و در تقاطع آن تقاطع غیرهمسطح برای تسهیل در عبور و مرور احداث می شود.

اسفندیاری با بیان اینکه بر اساس تفاهم نامه بودجه این دو پروژه راه سازی تا یک ماه آینده تزریق خواهد شد، یادآور شد: این دو پروژه یکساله بوده و تمام تلاشمان بر این است تا در پایان سال جاری هر دو پروژه افتتاح و به بهره برداری برسند.

 

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب