سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
کد مطلب: 18696
تاریخ انتشار : 17 ارديبهشت, 1397 - 08:30
استاندار ایلام بر لزوم جذب سرمایه‌گذار برای رونق و توسعه استان ایلام تاکید کرد.

به گزارش دیار زاگرس ، به نقل از روابط عمومی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی دراین باره اظهار داشت: توسعه ایلام محور نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بود.

نماینده عالی دولت در استان ایلام گفت: نشست توسعه و برنامه‌ریزی استان و شورای برنامه‌ریزی شهرستان ایلام در استانداری ایلام برگزار شد.

وی ادامه داد: در این نشست اعلام شد که با تلاش و پیگیری مسؤولان استانی 170 میلیارد تومان اعتبار به اعتبارات ملی و متمرکز استان ایلام افزوده شده است.

این مسؤول اضافه کرد: در این نشست همچنین تاکید شد حتما تا پایان سال مالی 97 طرح‌های تقاطع غیر همسطح و چهارخطه کردن مسیر ارتباطی ایلام به ایوان به پایان برسد.

سلیمانی تصریح کرد: شهر ایلام نماد آیینه تمام استان است در تخصیص بودجه و امکانات باید تمرکز و نگاه ویژه‌ای به مرکز استان ایلام شود.

نماینده عالی دولت در استان ایلام با اشاره به لزوم جذب سرمایه‌گذار برای رونق و توسعه استان ایلام گفت: دستگاه‌های اجرایی باید اعتبارات اوراق خرانه سال 96 را جذب کنند و خرداد ماه آخرین فرصت اعلام نیاز و جذب اعتبارات اوراق است.

وی ادامه داد: طرح‌های حوزه‌های راهسازی، اولویت دادن به طرح‌های حوزه‌های کشاورزی، توجه به تقویت صنایع پتروشیمی و پالایشگاه، مدیریت پسماند و زیباسازی شهر ایلام از دیگر محورها و اولویت‌های نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه شهرستان ایلام بود که مدیران استان در مورد آن بحث و تصمیم‌گیری کردند.

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب