سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
کد مطلب: 18699
تاریخ انتشار : 17 ارديبهشت, 1397 - 08:48
جشنواره بزرگ نشاط و امید با هدف تجلیل از جوانان برتر استان گرامیداشت هفته جوان با حضور معاونین استاندار ، حیدرزاده مدیرکل اداره کل ورزش و جوانان استان ، تردست معاون فرهنگی وامور جوانان وبرخی از مدیران کل دستگاه های اجرائی در سالن جلسات فنی وحرفه ای شهر ایلام برگزار شد.

به گزارش دیار زاگرس ، به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام ؛ جشنواره بزرگ نشاط و امید با هدف تجلیل از جوانان برتر استان با حضور محمد نوذری چلیچه ای معاون سیاسی امنیتی استانداری ، ایوب درویشی معاون هماهنگی اقتصادی استاندار و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی استان و جوانان با نشاط و خانواده های آنان برگزار شد.

نوذری معاون استاندار ایلام با اشاره به روند پیشرو در مسیر توسعه و تقویت رشته های پایه برای افزایش سطح گرایش جوانان به مهارت آموزی ، در جشنواره نشاط و امید استان اظهار داشت : جوانان با توجه به علایق وسلایق خود رشته های مهارتی مورد نیاز استان را اولویت قرار دهند.
معاون سیاسی ایلام ، جوان را کانون شور و هیجان ، مرکز نشاط و سلامت ، قلب تپنده و سرمایه آینده یک ملت معرفی کرد و افزود : مدیران دستگاههای اجرایی ، بایستی جوانگرایی را در مجموعه های مدیریتی خود بعنوان یک اولویت قرار دهند .
مدیرکل اداره کل ورزش و جوانان ایلام نیز در این جشنواره گفت : بیش از 200 برنامه ورزشی ، فرهنگی و اجتماعی همزمان با هفته جوان (هشتم تا چهاردهم اردیبهشت) در این استان در حال برگزاری است.
حیدرزاده افزود : از آنجایی که فعالیت های مرتبط با جوانان باید با رویکرد مشارکتی ، امید و نشاط آفرینی باشد برنامه های هفته جوان در ایلام نیز با همین رویکرد برنامه ریزی شده است.
وی ادامه داد : همزمان با هفته جوان 10 همایش با تجلیل از برخی از جوانان نخبه موفق در سطح استان بصورت تفکیک در شهرستان های تابعه درحال برگزاری است. 
ایشان پیگیری اشتغال ، ازدواج ، مسکن ، کارآفرینی ، آسیب های اجتماعی جوانان ، مبارزه با مواد مخدر ، گردشگری و فضای مجازی را از اولویت برنامه های اداره کل ورزش و جوانان استان در سالجاری ذکر کرد .

لازم بذکر است در پایان این مراسم از تعداد 20 جوانان در حوزه های مختلف با عنوان جوان برتر نخبه تجلیل شد .

 

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب