پنجشنبه 27 دى 1397
کد مطلب: 18783
تاریخ انتشار : 27 ارديبهشت, 1397 - 09:14
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ایلام از برگزاری طرح ملی توان‌افزائی زنان با رویکرد کسب‌وکار و کارآفرینی با عنوان «مسیر کسب و کار من»، همزمان با سراسر کشور در ایلام خبر داد.

به گزارش دیار زاگرس ، "مریم شادیوند"،مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ایلام اظهار کرد: این طرح با هدف آگاه‌سازی مخاطبان از مزیت‌های اقتصادی و فرصت‌های کسب و کار بومی، آشنایی با فرآیند راه‌اندازی کسب وکار و ترغیب جوانان برای ورود به عرصه­ی کارآفرینی برگزار می‌شود .

وی با بیان اینکه طرح ملی توان‌افزائی زنان با رویکرد کسب‌وکار و کارآفرینی با همکاری مشترک معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، مدیریت امور بانوان وخانواده استانداری و بنیاد توسعه کارآفرینی زنان وجوانان برگزار می‌شود، گفت: در این طرح ۱۰۰ نفر از جوانان علاقمند استان، شناسایی و در سه روز از خدمات آموزشی و مشاوره ای طرح بهرمند می‌شوند .

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری در خصوص شرایط شرکت کنندگان در این طرح با اشاره به رایگان بودن خدمات ارائه شده گفت: جوانان علاقمند به خویش فرمایی، جوانان صاحب ایده و جوانانی که کسب و کار نو پا دارند می توانند در این طرح شرکت کنند .

وی با بیان اینکه شرط سنی شرکت کنندگان ۲۰ تا ۴۰ سال است، ادامه داد: ثبت نام در این طرح، صرفا از طریق سایتwww.foundationed.ir انجام می‌شود و مخاطبان نهایی از بین ثبت‌نام کنندگان انتخاب می‌شوند .

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ایلام گفت: افراد با شرکت در این طرح می توانند علاوه بر دریافت آموزش‌هایی در زمینه جستجوی فرصت های کسب و کار و کارآفرینی، ایده یابی، بوم مدل کسب و کار و ترسیم نقشه راه با الگوی کارآفرینان موفق نیز آشنا شده و از خدمات مشاوره فردی و گروهی جهت تجاری سازی ایده خود بهره‌مند شوند.

ایسنا

انتهای پیام

نظر شما