سه شنبه 24 مهر 1397
کد مطلب: 18900
تاریخ انتشار : 17 خرداد, 1397 - 09:54
شهید علی قلی زاده یکی از شهدای انقلاب اسلامی است که با شهادت خود باردیگر چهره واقعی استکبار جهانی به سرگردگی آمریکا را به ملت ایران نشان داد

به گزارش دیار زاگرس ، در هفدهمین روز از خرداد ماه سال گذشته جوانی از دیار شهید پرور شهرستان چرداول در استان ایلام برای پیگری امورات مسجد جامع آسمان آباد راهی مجلس شورای اسلامی شد تا تدبیر نمایندگان استان در مجلس شاید گره گشای ساخت مسجد باشد.

دراین روز چهره ی واقعی دشمنان انقلاب اسلامی به سرگردگی آمریکا برای همه نمایان شد وداعش این فرزند استکبار جهانی با کشتن مردم بی گناه به دنبال اهداف شوم خود بود که نه تنها دراین اقدام ناکام ماند، بلکه این شروعی بود برای برچیدن بساط داعش وشکست یکی دیگر از طرح های آمریکا وهمدستانش در منطقه بود.

استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا در یک رویای باطل همیشه به دنبال شکست جمهوری اسلامی بوده واین هوشیاری مردم در سایه منویات رهبر انقلاب بوده که نقشه های آنان را باطل ساخته وحال با در دیگری وارد شده و یکی از اصلی ترین نقاط قوت انقلاب اسلامی یعنی مردم را هدف قرار داده وسعی در ناکارآمد جلوه داده نظام می کند.

تدبیر رهبر انقلاب در نامگذاری امسال به عنوان حمایت از کالای ایرانی بهترین راهبرد برای شکست دشمن است که باید با تکیه برتوان داخلی وپرهیز از امیدهای واهی، با یک برنامه منطقی برای سربلندی ایران اسلامی به قله های موفقیت تلاش کرد.

از اول انقلاب تا کنون جوانان زیادی در راه اهداف انقلاب اسلامی به شهادت رسیده اند که شهید قلی زاده تنها نمونه ای از آن است واین نکته را می رساند که جوانان این مرز وبوم با تمام وجود پای کاربوده وآماده شهادت هستند وهرجا که به توانمندی جوانان اعتماد شده شکست نخورده ایم ومدیران باید به سرمایه های داخلی کشور اعتماد کنند نه بیگانگان.

در پایان باید گفت که مسجد جامع آسمان آباد همچنان در رفت وآمد مدیران همچنان دست نخورده باقی مانده که تا غبار فراموشی روی آن را نگرفته باید به یاد شهید قلی زاده این مسجد را آباد ساخت.

 

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب