سه شنبه 24 مهر 1397
کد مطلب: 18950
تاریخ انتشار : 23 خرداد, 1397 - 07:21
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدرایلام گفت:برنامه های هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر در استان ایلام برگزار خواهد شد

به گزارش دیار زاگرس ، فهد کمالوندی با اعلام برگزاری هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر در استان ایلام گفت: امسال از اول تیرتا شش تیرماه به هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر نامگذاری شده که اولویت اصلی آن مباحث فرهنگی وپیشگیری است.

وی افزود: ایران اسلامی همواره در اطراف خود در معرض آثار مخرب مواد مخدر قرار داشته که باید گفت مبارزه با مواد مخدر درایران نسبت به سایر کشورها ابعاد بیشتری را دربرمی گیرد.

کمالوندی اضافه کرد:براساس بررسی هایی که صورت گرفته 27 درصد از مردم به مواد مخدر نگرش مثبت دارند که 17 درصد هم تمایل به مصرف دارند که این بیانگر نقش مباحث فرهنگی وپیشگیری دراین زمینه است.

وی نقش سازمان های مردم نهاد را مهم برشمرده وگفت:امسال اولویت اجرا با سازمان های مردم نهاد بوده که بیشتر برنامه ها در مناطق پرخطر مبارزه با مواد مخدر اجرا خواهد شد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدرایلام تصریح کرد:براساس بررسی ها 34 درصد از افراد آلوده  برای تفریح مواد مخدر مصرف می کنند که دراین خصوص اجرای برنامه های مفرح در سطح جامعه ضرورس است.

 

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب