پنجشنبه 29 شهريور 1397
کد مطلب: 19020
تاریخ انتشار : 2 تير, 1397 - 12:36
فرماندار چرداول گفت: 320میلیارد ریال اعتبارات به شهرستان اختصاص یافته است

به گزارش دیار زاگرس ، مراد یگانه بابیان اینکه کل اعتبار سال 97 شهرستان نزدیک به 32 میلیارد تومان میباشد و4میلیارد نسبت به سال گذاشته کاهش داشته, اظهار داشت:دستگاههای اجرایی برای انجام پروژه های عمرانی خود بر اساس ضرورت اولویت بندی کنند.

وی افزود: اعتبارات تملک دارایی سال جاری نسبت به سال گذشته 15 درصد کاهش داشته ولی در حوزه ملی همین میزان رشد اعتبار داشته ایم.

فرماندار چرداول الزامات اعتبارات امسال را سفرهای استانی، تفاهم نامه با وزارت بهداشت و همچنین تفاهم نامه سفر رئیس قوه قضائیه ذکر کرد که در اعتبارات امسال لحاظ شده که باعث کاهش اعتبارات عمرانی سال 97 شده است.

یگانه یادآور شد: در تفاهم نامه وزارت بهداشت با استانداری ایلام تسریع و ادامه برنامه طرح تحول سلامت در اولویت است که در همین راستا ساخت سه مرکز بهداشتی ، درمانی و چندین خانه بهداشت با رشد فیزیکی بالای 50 درصد در چرداول هم اکنون در دست ساخت است.

وی با ذکر این نکته که در حوزه اعتبارات در تنگنا هستیم، تاکید کرد: بر اساس اعتبارات امسال ساخت هرگونه اماکن و ساختمان اداری ممنوع بوده و شرط آغاز بکار هر پروژه ای تخصیص حداقل 50 درصد اعتبار آن طرح خواهد بود.

یگانه ادامه داد: دقت و سرعت عمل در توزیع اعتبارات مورد توجه قرار گرفته که علیرغم محدودیت های مالی عادلانه ترین تقسیمات اعتبارات را در شهرستان انجام داده ایم.

وی افزود: اولویت های اعتبارات امسال در حوزه های: عمرانی، آموزشی، بهداشتی، فرهنگی و اجتماعی و تکمیل طرح های در دست ساخت است.

 

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب