پنجشنبه 29 شهريور 1397
کد مطلب: 19114
تاریخ انتشار : 9 تير, 1397 - 12:59
فرماندار چرداول گفت: بر اساس اقدامات علمی و کارشناسی انجام گرفته زیر نظر فرمانداری و ستاد بحران استانداری ،هیچ گونه خطری در زمینه فرو رفتگی شهر سرابله را تهدید نمیکند

به گزارش دیار زاگرس ، زلزله سال گذشته سرپل ذهاب در شهر سرابله باعث به وجود آمدن برخی حواشی از جمله صداهای انفجار در شهر سرابله شد که با ورود تیم های تحقیقاتی به منطقه کاربررسی صداهای انفجار آغاز شد.

مسئولین شهرستان از همان ابتدا با اعلام این خبر قول بررسی واطلاع رسانی دقیق به مردم دراین زمینه را دادند تا اینکه حججت السلام احمد امرایی  امام جمعه چرداول منشا این صداها را فعالیت های زیرزمینی زمین بیان کرده ودراین زمینه مردم سرابله مشکلی نخواهد داشت.

همچنین امام جمعه چرداول گفت:به منظور بررسی های بیشتر گروه های تحقیقاتی در سطح شهرستان باقی خواهد ماند ونتیجه نهایی را اعلام خواهد کرد.

چیزی که این روزها باعث نگرانی در مردم سرابله شده انفجار چند روز قبل در سطح شهر بود که این نگرانی را به وجود آورد که امسال هم آیا شاهد اینگونه انفجارها خواهد بود یانه؟

مراد یگانه فرماندار چرداول در گفتگو با خبرنگار دیار زاگرس گفت: بر اساس اقدامات علمی و کارشناسی انجام گرفته زیر نظر فرمانداری و ستاد بحران استانداری ،هیچ گونه خطری در زمینه فرو رفتگی شهر سرابله را تهدید نمیکند و نتایج گمانه زنی و حفر زمین تا عمق ۸۰ متری نیز نشان از وجود لایه های سخت وبی خطر دارد.

وی افزود: پس از صدای انفجار گونه اخیر مجددا خواستار ادامه اقدامات مراکز علمی و زمین شناسی کشور شده و بدیهی است هر گونه اعلام نظر کارشناسی از طرف مراکز کشور بصورت کاملا شفاف و مکتوب و مستند در اختیار مردم قرار خواهد گرفت

فرماندار چرداول تصریح کرد: هرگونه اظهارنظر غیراصلولی وشایعات در فضای مجازی دراین خصوص مورد تایید نبوده ونتایج به صورت شفاف از طریق فرمانداری به اطلاع مردم خواهد رسید.

 

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب