پنجشنبه 29 شهريور 1397
کد مطلب: 19163
تاریخ انتشار : 13 تير, 1397 - 10:48
افزایش نامناسب نرخ کرایه تاکسی ها وعدم خدمات رسانی مناسب آن همواره باعث نارضایتی مردم چرداول شده است.

به گزارش دیار زاگرس ، حمل ونقل یکی از نقاط قوت هر جامعه پیشرفته ای است که می تواند در جذب گردشگر وتوسعه منطقه موثر باشد زمانی که حمل ونقل سریع ، امن وبه موقع باشد رضایت عمومی مردم ودر نتیجه آسان تر شدن کارها ورفاه عمومی را به دنبال دارد.

یکی از انواع روش های حمل ونقل، تاکسی ها می باشند که در داخل وخارج شهر ها فعالیت می کنند وباید به نوعی ساماندهی شده تا هم به راحتی در دسترس باشند وهم نرخ تاکسی ها  توسط نهادهای دولتی کنترل شود.

شهرستان چرداول از گذشته با این معضل روبه رو بوده وتاکسی ها چه در داخل وچه در خارج به درستی ساماندهی نشده اند از این رو باعث نارضایتی مردم دراین بخش شده است وهر ساله نرخ های غیرمنطقی به عنوان کرایه تاکسی اعمال می شود.

احمدبیگی  یکی از شهروندان چرداولی در گفتگو با خبرنگار دیار زاگرس گفت: متاسفانه به رغم گسترده بودن شهرستان مکان مناسبی برای تاکسی های در سطح شهرستان تعبیه نشده واز این مردم برای سوار شدن به تاکسی باید ساعت ها در گمای آفتاب منتظر بمانند.

وی افزود:افزایش قیمت ها همیشه افزایش کیفیت همراه بوده ولی این روند در شهرستان چرداول برعکس است وبه صورت غیرمنطقی هرساله نرخ کرایه تاکسی ها افزایش می یابد.

این شهروندچرداولی تصریح کرد:تاکسی ها در سطح شهرستان به خوبی ساماندهی نشده اند که مسئولین محترم شهرستان باید این معضل قدیمی را برای همیشه حل وفصل کنند.

نرخ کرایه تاکسی ها 20 درصد افزایش یافته است

مرادیگانه فرماندار چرداول با اعلام این خبر گفت:نرخ کرایه تاکسی ها 20 درصد افزایش یافته است.

وی افزود:مسابرهای شخصی وآزانس های غیرقانونی در سطح شهرستان شناسایی شده وبا آنها برخورد قانونی صورت گیرد.

فرماندار چرداول تصریح: ترمینال ها مرکز شهرستان دارای وضعیت خوبی نیستند وباید ساماندهی شوند.

درپایان باید گفت که این معضل قدیمی از سال ها گذشته همواره باعث نارضایتی مردم بوده که باید تاکسی ها در سراسر شهرستان ساماندهی شده وبه مردم خدمات مناسب ارائه دهند.

 

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب