پنجشنبه 29 شهريور 1397
کد مطلب: 19174
تاریخ انتشار : 14 تير, 1397 - 08:43
روایت دیار زاگرس از خیرین گمنام چرداولی؛
خیرینی که پای مبارزه با محرومیت ایستاده اند
خیرین چرداولی در مناطق مختلف شهرستان چرداول بدون هیچ ادعایی وبایک حرکت زیبا وخودجوش به مبارزه با محرومیت شتافته اند.

به گزارش دیار زاگرس ، دراین روزها که برخی از مسئولین وسلبریتی ها شعار کمک به مردم دارند وبرای محرومین به عناوین مختلف کمک جمع می کنند، فقط برخی از آن ها پای کار هستند ومابقی فقط شعار است.

در جامعه ای که محرومین باشند مسئولین آن جامعه نباید آسوده خاطر باشند وشب و روز برای رسیدگی به وضع آنان تلاش کنند تا کسی شب گرسنه نخوابد واین امری است که همواره دردین اسلام به آن سفارش شده است وائمه معصوم در انجام آن حتی لحظه ای کوتاهی نکرده اند.

امروزه ودرمیان گرانی ها،  ضرورت یاد فقرا وکمک به محرومان جامعه بیشتر هویدا می شود واین امر ضرورت بیشتری پیدا می کند، لذا در برنامه ریزی ها دولتمردان باید قشر فقیر جامعه مدنظر باشند.

منطقه هلیلان در شهرستان چرداول  یکی از محرومین ترین مناطق استان ایلام است که هرچه از محرومیتش بگوییم کم گفته ایم لذا باید استعدادهای این منطقه را شناسایی کرده وآن را به فرصت تبدیل کرد.

درهیاهوی تبلیغات وسلفی گرفتن سلبریتها و مسئولین ؛در منطقه هلیلان شخصی جهاد گر و بسیجی به نام "اسدالله شهبازی"،بیش از چندین بار خیرین را منطقه گمنام گاودول هلیلان آورده و علاوه بر توزیع بسته های غذایی قول میگیرد که برای آنها مدرسه بسازد.

حال با همت این جهادگر بسیجی  هفته دیگر مدرسه گاودول درهلیلان به بهره برداری میرسد،از طرفی در حال حاضر در ساخت 15دستشویی در هلیلان با همت خیرین گمنام برای خانواده های ضعیف مشغول هستند.

این را مقایسه کنید با وعده هایی که در رفت وآمد مسئولین برای آبادانی منطقه داده ولی هیچ گاه عملی نشده ، درواقع اگر به صورت واقعی همه پای کار باشند الان وضعیت استان ایلام طور دیگری بود.

خیرین ابعاد زیبای انسانیت را به نمایش گذاشته اند امری که جامعه امروزه بیش از هرچیزی به آن نیازمند است .

 

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب