پنجشنبه 29 شهريور 1397
کد مطلب: 19176
تاریخ انتشار : 15 تير, 1397 - 15:39
امام جمعه چرداول در خطبه های نماز جمعه گفت: مشکل صداهای انفجار شهر سرابله با اختصاص بودجه حل خواهد شد.

به گزارش دیار زاگرس ، حجت السلام احمد امرایی در خطبه های نماز جمعه شهرستان چرداول گفت: امام صادق(ع) همیشه در حال ذکرخدا بوده ونفع این امام به مردم خیلی زیاد بود که بخش عظیمی از فقه شیعه مربوط به زمان امام جعفر صادق است.

وی افزود:کشف کودتای نوژه یکی از اسناد جاسوسی آمریکا علیه ایران است که هرجا که نگاه می کنیم آثار این شیطان بزرگ هویداست.

وی بااشاره به ضرورت عفاف وحجاب گفت:حجاب وعفاف فقط مختص به اسلام نیست ودر تمام ادیان وقسمت هایی که دین نبوده زنان با حجاب بوده اند که امروزه جهان غرب به دنبال ول آنگاری در پوشش ورواج انواع روش های غیرمتعارف ازدواج است وغیرت،حیا وفرهنگ اصیل ما را هدف قرار داده اند.

امرایی خاطرنشان کرد:ملت ایران از مواضع انقلابی رئیس جمهور خوشحال شده که سرلشکر سلیمانی درجواب این مواضع نوشت این سخنان مایه فخر ومباهات است ومن آماده ودر خدمتم.

امرایی با اشاره به ضرورت صرفه جویی در مصرف آب وبرق گفت:اگر 10 درصد در مصرف آب وبرق صرفه جویی کنیم آب وبرق قطع نخواهد شدبنابراین با صرفه جویی شاهد قطعی آب وبرق نخواهیم بود.

وی در خصوص پزداخت مالیات گقت:مالیات مربوط به همه دولت هاست وکوتاهی درآن خلاف قوانین وحرام شرعی است.

امام جمعه چرداول با اشاره به صداهای انفجار شهرسرابله گفت:در آبان ماه سال گذشته در زمین لرزه سرپل ، سرابله هم لرزید که با صدای انفجار همراه بود دراثرآن باعث ترس واضطراب مردم شده وشهرآسیب دید.

امرایی اضافه کرد: طی تماس یا موسسه ژئوفیزیک تهران اعلام شد که حفره ها وزاغه هایی در سطح شهر که ریزش سنگ دارند و با اختصاص بودجه وپرکردن حفره ها این مشکل حل خواهد شد؛ که استاندارد ایلام قول داده که با اختصاص بودجه این مساله را برای همیشه حل کند.

امام جمعه چرداول تصریح کرد:امام جمعه وفرماندار در کنارهم هستند وتریبون نماز جمعه برای بیان مشکلات مردم ورساندن آن به گوش مسئولین هستند که باید دغدغه مردم را رفع کرده وبرخی در فضای مجازی ورسانه ها نباید به دنبال اختلافات باشند.

 

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب