پنجشنبه 29 شهريور 1397
کد مطلب: 19191
تاریخ انتشار : 17 تير, 1397 - 07:48
کارشناس تحلیلگر مسائل سیاسی گفت:بسته پیشنهادی اتحادیه اروپا ضعیف وغیرقابل اعتماد است.

قدرت نیاصادق درگفتگو با خبرنگار دیار زاگرس گفت:بسته ای که اتحادیه اروپا برای ماندن برجام به جمهوری اسلامی پیشنهاد کرده بود ضعیف وغیرقابل اعتماد است.

وی افزود:اتحادیه اروپا چیزهایی را که در نظر گرفته بسیار بیشتر از برجام فاصله داشته ودر واقع هدف اصلی آن ها برجام موشکی است.

این کارشناس مسائل سیاسی بیان داشت:آن زمانی که آمریکا از برجام خارج شد ماباید آن را آتش می زدیم درواقع این مشخص است که اروپا بدون آمریکا هیچ کاری را انجام نمی دهد.

نیاصادق تصریح کرد:دراین شرایط باید از برجام خارج شده ودر مقابل تحریم ها با مواضع قدرت برخورد کنیم.

 FATF  نباید تصویب شود

نیاصادق با اشاره به اینکه نباید FATF تصویب شود گفت: تصویب  FATF قطعا منجر به مسائل زیادی خواهد شد که کم ترین آن ها ضرر زیادی است که کشور را با مواجه خواهد ساخت.

وی خاطر نشان کرد:اگر این قانون تصویب شود یعنی تمام حساب وکتاب های کشور دست آمریکا بیفتد تا بتواند از آن برضد جمهوری اسلامی استفاده کند.

نیا صادق داشتن مواضع انقلابی دراین خصوص را ضروری دانسته وگفت:مسئولان کشور دراین زمینه باید با اقتدار برخورد کرده واین قانون نباید تصویب شود.

انگلیس تضمینی برای راه اندازی راکتور هسته ای درایران ندارد

قدرت نیاصادق استاد دانشگاه با اشاره با سابقه شرارت های انگلیس گفت:انگلیس چگونه می تواند راکتور هسته ای درایران راه اندازی کند درحالی که تضمینی دراین زمینه نداده است.

وی اضافه کرد:سابقه انگلیسی ها در طول تاریخ نشان داده که به آن ها نمی توان اعتماد کرد که بنابراین می توان نتیجه گرفت که انگلیس تضمین نخواهد داد.

وی تکیه برتوان داخلی را ضروری دانسته وگفت:اگر روی توان خود تکیه کرده بودیم وضنعت هسته ای امروزخ رونق داشت مطمئنا مشکل برق نداشتیم.

تحلیلگر مسائل سیاسی تصریح کرد:به نظر می رسد که دولتمردان قصد دارند تا این روند را تا دولت بعدی ادامه دهند که امیدواریم چنین اتفاقی نیافتد.

 

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب