سه شنبه 24 مهر 1397
کد مطلب: 19200
تاریخ انتشار : 18 تير, 1397 - 11:02
فرمانده انتظامی استان از دستگیری یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف مقدار 2 کیلو و 950 گرم هروئین درشهرستان چرداول خبر داد.

به گزارش دیار زاگرس ، سردار "نورعلی یاری "با اعلام اين خبر گفت : در پی وصول خبری مبنی بر اینکه یک باند از توزیع کنندگان مواد مخدر ،مقادیری مواد مخدر را وارد شهرستان چرداول کرده و قصد توزیع آن را دارند، مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: ماموران انتظامی شهرستان چرداول با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و اکیپی از سربازان گمنام امام زمان (عج) پس از اطمینان از صحت خبر ، تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند.

وی خاطر نشان کرد:پلیس پس از بررسی و تحقیقات لازم باند مورد نظر  را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی طی یک عملیات موفق پلیسی وارد مخفیگاه آنان شده و مقدار 2 کیلو و 950 گرم مواد مخدر از نوع هروئین از آنان کشف شد.

سردار یاری افزود : این باند متشکل از 4 مرد و یک زن بودند، دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و از آن طریق روانه زندان شدند.

 فرمانده انتظامی استان در پایان اضافه کرد: در همین راستا یک دستگاه خودرو پژو 206که متهمان در امر توزیع مواد مخدر از آن استفاده می کردند، توقیف و به پارکینگ منتقل شد.  

 

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب