پنجشنبه 29 شهريور 1397
کد مطلب: 19224
تاریخ انتشار : 20 تير, 1397 - 07:22
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام،گفت: نخستین جشنواره استانی داستان های بومی محلی استان ایلام ٢٧ تیرماه برگزار می شود.

به گزارش دیار زاگرس ، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام، یونس قیطانی در تشریح این خبرگفت: نخستین جشنواره استانی داستان های بومی محلی به همت انجمن شعر و ادب شهرستان ایلام و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه بیش از سی اثر با تمام گویش های محلی رایج در استان به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است، اظهارکرد: در راستای صیانت از فرهنگ بومی و محلی و ایجاد اتحاد و همدلی بین اقوام و همچنین ارتقای هنر داستان نویسی و حمایت از آثار فاخر این جشنواره برگزار می شود.

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام،یادآور شد: فراخوان این جشنواره در سال ٩٦ منتشر و حسین شکربیگی از داستان نویسان برجسته استان به عنوان دبیر علمی این جشنواره معرفی شد.

وی در پایان از برگزاری کارگاه آموزشی داستان نویسی در حاشیه ی اختتامیه جشنواره، با حضور یکی از اساتید بنیاد شعر و ادبیات داستان ایرانیان خبر داد. 

 

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب