سه شنبه 24 مهر 1397
کد مطلب: 19325
تاریخ انتشار : 31 تير, 1397 - 06:17
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، از برگزاری مسابقه استانی کتاب‌خوانی به رنگ اسمان در سطح کانون‌های فرهنگی و هنری این استان خبر داد.

به گزارش دیار زاگرس ، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،حجت‌الاسلام علی چراغی پور، مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: این مسابقه کتاب‌خوانی از روی متن کتاب «بایسته‌های خانواده از دیدگاه قرآن» تألیف سید محسن میرباقری برگزار می‌شود.

 وی، بابیان اینکه این مسابقه ویژه اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام برگزار می‌شود، تصریح کرد: این مسابقه کتاب‌خوانی از ٢٥ تیر تا ٢٥ مرداد سال جاری در سطح کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد این استان برگزار می‌شود.

 مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، بابیان اینکه کتاب مورد مسابقه در سطح کانون‌های مساجد توزیع‌شده است، یادآور شد: علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند برای تهیه کتاب به کتابخانه‌های عمومی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام مراجعه کنند.

 چراغی پور با اشاره به اینکه در مراسمی با حضور مسئولان فرهنگی و اجرایی استان از ٢٠ نفر از برگزیدگان این مسابقه به‌قیدقرعه جوایزی اهدا خواهد شد، گفت: این مسابقه با همکاری دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام برگزار می‌شود.

 وی، هدف از برگزاری این مسابقه را توسعه و ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و تلاش در راستای تقویت نظام و بنیاد خانواده با بهره‌گیری از آموزه‌های قرآن کریم عنوان و خاطرنشان کرد: از اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد و جوانان و نوجوانان برای شرکت در این مسابقه دعوت می‌شود.

 

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب