سه شنبه 24 مهر 1397
کد مطلب: 19414
تاریخ انتشار : 8 مرداد, 1397 - 05:52
نماینده مردم شهرستان‌های ایلام، ایوان، سیروان،چرداول،مهران و ملکشاهی گفت: لایحه یک فوریتی ایجاد هفت منطقه آزاد تجاری صنعتی در دستور کار مجلس است.

به گزارش دیار زاگرس ، سلام امینی با اعلام این خبراظهار داشت: لایحه یک فوریتی ایجاد هفت منطقه آزاد تجاری صنعتی در هفته جاری، یکشنبه ۱۳۹۷/۵/۷ لغایت چهار شنبه ۱۳۹۷/۵/۱۰ در دستور کار صحن علنی مجلس است.

نماینده مردم شهرستان‌های ایلام، ایوان، سیروان،چرداول،مهران و ملکشاهی گفت: زحمات زیادی توسط دولتمردان و نمایندگان سابق و اسبق و فعلی برای این مهم انجام گرفته است.

وی ادامه داد: از فعالین سیاسی و مدنی و اجتماعی، نمایندگان ادوار و یکایک عزیزانی که به هر نحوی صاحب نفوذ با دیگر نمایندگان کشور هستند انتظار و استدعا دارم که در راستای رایزنی برای رای مثبت به ایجاد مناطق آزاد همت ویژه بگمارند.

نماینده مردم شهرستان‌های ایلام، ایوان، سیروان،چرداول،مهران و ملکشاهی گفت: انتظار است با تلاش مضاعف نمایندگان خود را در مجلس شورای اسلامی حمایت و یاری کنند.

امینی تصریح کرد: امید که با عنایت ویژه خداوندی، همت  نمایندگان مجلس و تصویب قاطع لایحه فوق الذکر شاهد شکوفایی و رونق اقتصادی در کشور و به خصوص استان عزیزمان ایلام باشیم.

 

 

فارس

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب