دوشنبه 23 مهر 1397
کد مطلب: 19415
تاریخ انتشار : 8 مرداد, 1397 - 05:56
مدیرکل بهزیستی ایلام گفت: بسیج سازندگی ۲ هزار و ۴۴۰ مورد خدمات به مدد جویان بهزستی ایلام ارائه می‌دهد.

به گزارش دیار زاگرس ، زهرا همتی با اعلام این خبراظهار داشت: بسیج سازندگی  2 هزار و 440 مورد خدمات به مدد جویان بهزستی ایلام ارائه می‌دهد.

مدیرکل بهزستی استان ایلام گفت: بسیج سازندگی به عنوان یک نهاد جهادی و با تفکر بسیجی همواره در مناطق محروم نقش آفرین بوده است و در راستای ارائه خدمات به افراد تحت پوشش بهزستی استان ایلام با اخذ موافقتنامه دو طرفه بیش از 2 هزار و 440 مورد خدمات مختلف به مدد جویان تحت پوشش بهزستی ایلام ارائه می‌دهد.

همتی خدماتی مانند تهیه و ساخت منازل مسکونی نیازمندان تحت پوشش بهزستی استان ایلام اشاره کرد و گفت: ساخت منازل مسکونی مدد جویان بهزستی استان ایلام ظرف مدت یک سال با سرمایه 50 به 50 و به تعداد 40 دستگاه به بسیج سازندگی ایلام واگذار شده است.

وی به دیگر خدمات اشاره کرد و خاطر نشان کرد: اقدامات تهیه جهیزیه ، تامین بسته‌های معیشتی، آموزشی و تفریحی ورزشی و ارائه خدمات پزشکی و بهداشتی و بهداشت محیط از دیگر خدمات واگذاری توسط بسیج سازندگی به مدد جویان بهزستی استان ایلام است.

همتی به جمعیت 25 هزار نفری خدمات بگیر از بهزستی در استان ایلام اشاره و تصریح کرد: انتخاب و توافق با بسیج سازندگی سطح کیفی خدمات را با توجه به مدیریت جهادی این سازمان و تفکر بسیجی آن افزایش می‌دهد.

وی اظهار امیدواری کرد و گفت: امید داریم تا پایان امسال خدمات به مدد جویان بهزستی با کیفیت و سرعت و دقت ارائه و موجب رضایت این قشر محروم جامعه شود.

 

 

تسنیم

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب