سه شنبه 1 مرداد 1398
کد مطلب: 19867
تاریخ انتشار : 14 شهريور, 1397 - 07:12
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد؛
ارتقاآسمان آباد به بخش وهلیلان به شهرستان
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: دردیدار مسئولان بخش تقسیمات کشوری مسائلی مانند ارتقا آسمان آباد به بخش وهلیلان به شهرستان مطرح شد.

به گزارش دیار زاگرس ، سلام امینی با اعلام این خبراظهار داشت: در جلسه‌ای که با حضور مجمع نمایندگان استان ایلام، استاندار ایلام و مسؤولان بخش تقسیمات کشوری در دفتر تخصصی این حوزه در وزارت کشور برگزار و مباحثی مورد کنکاش و واکاوی و رایزنی قرار گرفت.

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، سیروان، چرداول و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی گفت: ارتقاء شهرستانهای مهران و دهلران به شهرستان ویژه، ارتقاء بخش های هلیلان و چوار به شهرستان و ... از جمله مباحث طرح شده بود.

وی ادامه داد: همچنین به ارتقاء دهستان های آسمان آباد و بولی و چالاب و چنگوله به بخشداری و  ارتقا شهرک اسلامیه مهران و شهرک سرطاف ایلام و گنبد پیرمحمد ملکشاهی به شهرداری پرداخته شد.

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، سیروان، چرداول و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی گفت: همچنین در این جلسه دکتر جلالی رئیس تقسیمات وزارت کشور قول داد که با نگاه و دید مثبت موضوعات مطروحه را بصورت جدی پیگیری کند.

امینی تصریح کرد: در همین راستا مقرر شد که در آینده نزدیک جلسه ای در اداره تقسیمات کشوری استانداری ایلام با حضور کارشناسان مربوطه تشکیل گردد و گزارش های کارشناسی موضوعات ذکرشده جهت تصمیم گیری به وزارت کشور ارسال شود.

انتهای پیام

نظر شما