سه شنبه 27 شهريور 1397
کد مطلب: 19898
تاریخ انتشار : 16 شهريور, 1397 - 17:41
امام جمعه چرداول درخطبه های نماز جمعه گفت: مسئولان سه قوه با اختلاگران بازار ومفسدان اقتصادی برخورد کنند

به گزارش دیار زاگرس ، حجت السلام والمسلمین احمد امرایی در خطبه های نماز جمعه این شهرستان با اشاره به قیام 17شهریور گفت:در این روز مردم با لبیک به ندای امام خمینی برای مقابله با ظلم شاه به خیابانها ریختند که توسط ماموران ساواک به شهادت رسیدند.

وی بااشاره به اغازماه محرم افزود:از اول تا هفتم ماه محرم هفته احیا امربه معروف ونهی از منکر میباشد وامر به معروف ونهی از منکر یک وظیفه همگانی است واحادیث زیادی از ائمه معصومین(ع)در مورد امر به معروف ونهی از منکر وجود دارد.

خطیب نماز جمعه چرداول با اشاره به دیداررهبر معظم انقلاب  با اعضا مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت:رهبر معظم انقلاب در این دیدار به اعضا مجلس خبرگان رهبری توصیه فرمودند که دراین شرایط سخت در کنار دولت باشند.

امرایی خاطرنشان  کرد:مسوولان قوه قضائیه با اختلالگران بازار ,اختلاسگران ومفسدان اقتصادی برخورد جدی نمایند تا ارامش به کشور بازگردد.

وی گفت:دشمنان با تحریم وجنگ اقتصادی به جنگ مردم امده اندومسوولان سه قوه که مقصر هستندبایدبا اتحادبفکر حل مشکلات  مردم عزیز باشند.

امام جمعه چرداول تصریح کرد::صداوسیما وقوه قضائیه باید نام کامل مفسدان اقتصادی واختلاگران بازار را بگویند تا مردم انها را بشناسند.

 

 

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب