پنجشنبه 30 آبان 1398
کد مطلب: 19930
تاریخ انتشار : 18 شهريور, 1397 - 06:41
مدیرآموزش وپرورش چرداول مطرح کرد؛
عدم تناسب سیستم آموزشی با نیازهای زندگی امروز
مدیرآموزش وپرورش چرداول گفت: عدم تناسب سیستم آموزشی با نیازهای زندگی امروزاز مهم ترین مشکلات سیستم آموزشی کشوراست.

 اکبرزمانی درگفتگو با خبرنگار دیار زاگرس اظهارداشت: عدم تناسب سیستم‌آموزشی با نیازهای زندگی امروز را از جمله مهم ترین مشکلات سیستم آموزشی موجود در کشور برشمرد و گفت: رشته های درسی بایستی کاربردی و مطابق با نیازهای مردمان آن منطقه باشد.

وی خاطرنشان‌کرد: هنرجویانی که در هنرستان کشاورزی تحصیل می‌کنند بیشتر از دانشجویان دانشکده های کشاورزی به سمت کارهای کشاورزی و تولیدی مرتبط با این حوزه اقبال دارند که این مسئله اهمیت وجود و راه اندازی هنرستان را در تربیت یک نیروی مولد و خلاق نمایان می کند.

زمانی، در ادامه با اشاره به اهمیت توجه به رشته های پیش بینی شده برای تدریس هنرستان کشاورزی شهید رجایی هم گفت: این رشته ها بایستی متناسب با نیاز و ظرفیت های شهرستان و در راستای تحقق شعار سال  باشد که تنها با  تعامل ومساعدت وهمکاری تمام ادارات وخصوصا"توجه ویژه فرماندارحاصل خواهد شد.

مدیرآموزش وپرورش چرداول تصریح کرد: برای اولین بار کشت گیاهان دارویی در سطح ۱۵۰۰ متر وکشت بانک نهال انگوراصلاح شده و تولید گل محمدی را  از دیگر اقدامات انجام شده و در حال انجام  در هنرستان کشاورزی رجایی می باشد و همچنین آماده سازی وتجهیز مرغداری و سالن گلخانه هنرستان برای شروع سال جدید صورت گرفته است.

 

انتهای پیام

نظر شما