سه شنبه 1 مرداد 1398
کد مطلب: 20059
تاریخ انتشار : 27 شهريور, 1397 - 08:23
فرمانده سپاه چرداول از اجرای 14 برنامه شاخص با 150 اجرا در هفته دفاع مقدس خبرداد.

به گزارش دیار زاگرس ، سرهنگ پاسدار پاکزاد نوید در گفتگو با خبرنگاردیار زاگرس گفت: تهاجم سراسری عراق در ۳۱ شهریور ۱۳۵۹ با هدف رسیدن هفت روزه به تهران آغاز گردید که صدام از حمایت کامل آمریکا وکشورهای اروپایی برخوردار بود اما با مقاومت ملت ایران ورزمندگان اسلامی این رویا هیچ وقت عملی نشد، از این رو امروزه آن را به عنوان سند افتخار مردم ایران وهفته دفاع مقدس می شناسیم.

وی افزود: رویای شیرین فتح خوزستان، رسیدن هفت روزه به تهران و سرانجام سقوط جمهوری اسلامی، به تلخکامی حاکمان بغداد و ابر قدرت‌های پشتیبانی وی تبدیل گردید. مدتی نگذشت که ملت ایران نیروهای مسلح خود را بازسازی و برای آزادسازی مناطق اشغالی آماده نموده و یک صدا و یکپارچه فریاد زدند«همه سر به سرتن به کشتن دهیم     به از آن که کشور به دشمن دهیم»

نوید خاطرنشان کرد:همت رزمندگان در زمان دفاع مقدس برای شکست دشمنان امروزه باید مورد توجه باشد وارزش های دفاع مقدس به عنوان الگو سرلوحه کار مسئولین قرار گیرد.

 فرمانده سپاه چرداول عنوان داشت: شعار امسال هفته دفاع مقدس «ما توانستیم» است که با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری این شعار انتخاب شده وبرنامه های مختلفی دراین هفته اجرا خواهد شد.

فرمانده سپاه چرداول تصریح کرد:در شهرستان چرداول به مناسبت هفته دفاع مقدس 14 برنامه شاخص با 150 اجرا در سطح حوزه ها وپایگاههای مقاومت ؛برنامه هایی نظیر:رزمایش خودرویی، نمایشگاه کتاب وپوستردفاع مقدس، یادواره شهدا ، اجتماع بسیجیان در نماز جمعه و  اجتماع بزرگ بسیجیان در رزمایش محمد رسول الله 2 اجرا خواهد شد.

 

انتهای پیام

نظر شما