سه شنبه 6 فروردين 1398
کد مطلب: 20237
تاریخ انتشار : 10 مهر, 1397 - 11:09
انتظار داریم رئیس جدید هیئت همه تلاش خود را برای گسترش این ورزش در تمامی بخش ها و سطوح شهرستان بکار گیرد و رئیس پیشین نیز با انتقال دانش و تجارب ارزشمند خود حامی مجموعه جدید مدیریتی در ادامه مسیر باشد.

به گزارش دیار زاگرس ، جلسه تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید هیئت کوهنوردی این شهرستان با جمعی از مسئولین شهرستانی، ورزشکاران و پیشکسوتان کوهنوردی شهرستان در محل اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

حمیرا نیک سرشت رئیس اداره ورزش وجوانان ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی به حضار، از زحمات و عملکرد درخشان آقای نوربخش در دوران مسئولیتش قدردانی نمود و ادامه داد در این دوره شاهد رشد و شکوفایی بسیار خوبی در کوهنوردی و افزایش تعداد ورزشکاران (خصوصا جوانان ) بوده ایم و امیدواریم این انتصاب خون تازه ای در کوهنوردی شهرستان تزریق نموده و نوید دهنده موفقیت های بیش از پیش در آینده باشد.

وی همچنین خواستار همکاری، همفکری و وحدت بین روسای قدیم و جدید و نیز ورزشکاران شد و افزود، انتظار داریم رئیس جدید هیئت همه تلاش خود را برای گسترش این ورزش در تمامی بخش ها و سطوح شهرستان بکار گیرد و رئیس پیشین نیز با انتقال دانش و تجارب ارزشمند خود حامی مجموعه جدید مدیریتی در ادامه مسیر باشد.

در پایان جلسه ضمن اهدای لوح از طرف اداره ورزش، از زحمات آقای نوربخش تقدیر و ابلاغ ریاست این هیئت به آقای محمدزاده تسلیم شد.

 

انتهای پیام

نظر شما