چهارشنبه 26 تير 1398
کد مطلب: 20353
تاریخ انتشار : 19 مهر, 1397 - 09:26
فرمانده انتظامی شهرستان چرداول گفت: هفته ناجا فرصتی است تا نیروی انتظامی گوه های از تلاش های شبانه روزی خود را در جهت تامین امنیت شهروندان را به نمایش بگذارد.

به گزارش دیار زاگرس ، سرهنگ "جهانگیر زارعی "با تبریک هفته ناجا و تسلیت به مناسبت ماه محرم با اشاره به شعار هفته ناجا در سال‌جاری که "پليس مقتدر - امين مردم" و همچنین شعار سال "حمایت از کالای ملی" افزود: مجموعه انتظامي شهرستان با محوریت قرار دادن این دو شعار مهم تلاش دارد با تامین نظم و امنیت عمومی و اقتصادی جامعه؛ احساس امنیت را در بین شهروندان افزایش دهد .

وی با اشاره به موفقیت انتظامی شهرستان در بحث کشفیات کالای قاچاق و افزایش 6500درصدی کشفیات مواد مخدر در پنج ماه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل از تداوم و ارتقاء فعالیتهای انتظامی شهرستان چرداول در مقابله با جرائم خبر داد. 

 زارعی در پایان با توجه اینکه جلب اعتماد حداکثری شهروندان به عنوان یک سرمایه مهم برای هر سازمانی تلقی می گردد گفت: به حول و قوه الهی این انتظامی توانسته است با جلب مشارکت های مردمی و تامین امنیت مطلوب در سطح شهرستان گام مهمی در راستای نیل به این هدف بردارد.

 

انتهای پیام

نظر شما