يكشنبه 29 ارديبهشت 1398
کد مطلب: 20390
تاریخ انتشار : 24 مهر, 1397 - 08:23
استاندار ایلام گفت: تلاش داریم به موکب داران ایلامی برای پذیرایی از زوار اربعین کمک شود.

به گزارش دیار زاگرس ، نشست ستاد اربعین استان ایلام با حضور معاون امنیتی وزارت کشور در سالن اجتماعات استانداری ایلام برگزار که در این نشست قاسم سلیمانی دشتکی اظهار داشت:  در خصوص برپایی موکب‌ها در مسیرهای اربعین و خارج از شهرها حرف ما این بوده که با توجه به حجم ترافیک و استفاده مردم از بحث اربعین در داخل شهرها موکب ها ایجاد نشوند ولی در بحث شهر مهران با ایجاد کمیته‌ای جانمایی موکب ها بازبینی و کارشناسی شود. 

استاندار ایلام گفت: کمیته‌ای با حضور دستگاه‌های مرتبط و نماینده موکب‌داران برای جانمایی موکب‌های مردمی بازبینی شود و با توجه به جمیع جهات نسبت به برپایی موکب‌ها تصمیم گیری شود.
 
نماینده عالی دولت در استان ادامه داد: با شرکت بازرگانی و استان‌های معین مذاکراتی صورت داده‌ایم برای کمک به موکب داران استان برنامه ریزی لازم صورت گیرد.

 استاندار ایلام استقرار بیش از 160 موکب در مسیر تردد زوار اربعین حسینی در ایلام را یادآور و افزود: علاوه بر استقرار این تعداد موکب که مجوزهای لازم برای آنان صادر شده است دستگاه‌های مسئول امر نظارت بهداشتی، کیفی و ایمنی را در مورد موکب‌ها را رصد و بر آنان نظارت می‌کنند.

وی برپایی هرگونه موکب بدون مجوز را ممنوع دانست و خاطر نشان کرد: موکب داران و کسانی که تا کنون موفق به اخذ مجوز نشده‌اند سریعا اقدام کنند.

 

 

تسنیم

انتهای پیام

نظر شما