سه شنبه 3 ارديبهشت 1398
کد مطلب: 21220
تاریخ انتشار : 27 دى, 1397 - 08:06
رئیس پلیس راه ایلام از دو برابر شدن گشت‌های پلیس در معابر و محورهای استان ایلام خبر داد.

به گزارش دیار زاگرس ، سرهنگ رضا همتی‌زاده  در حاشیه اعزام گشت‌های پلیس‌راه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هم‌زمان با سرد شدن هوا و تغییرات شرایط جوی طرح تقویت گشت‌های پلیس‌راه استان ایلام آغاز شد.

وی با اشاره به اینکه این طرح از صبح امروز در تمام‌مسیرهای استان ایلام به‌ویژه محورهای برف‌گیر کوهستانی کلید خورد افزود:  در این طرح  پلیس تا پایان  امسال ادامه دارد و در این مدت اقدامات زیادی برای کاهش تلفات جانی و مالی در مسیرهای استان ایلام انجام می‌شود.

همتی‌زاده در ادامه با بیان اینکه در این مدت تعداد نیروها و عملیات گشت زنی پلیس‌راه استان ایلام 2 برابر افزایش می‌یابد تصریح کرد: تلفات جاده‌ای در9 ماه گذشته کاهش داشته است و این طرح نقش مؤثری در کاهش بیشتر تلفات جاده‌ای را دارد.

وی افزود:  رسیدگی به حادثه دیدگان در سطح جاده، انتقال و ذخیره شن و نمک در محورهای حادثه‌خیز و برف‌گیر  و کمک به در راه‌ماندگان از اهداف تقویت دوبرابری گشت پلیس راه در استان ایلام است.

همتی‌زاده با توصیه به رانندگان به جهت رعایت رانندگی ایمن در جادهای استان ایلام گفت: رانندگان تردد کننده در محورهای استان ایلام با توجه یه شرایط جوی، مه‌گرفتگی معابر و لغزندگی مسیرها رعایت فاصله طولی، توجه کامل به جلو و پرهیز از سبقت و سرعت را مد نظر داشته باشند تا انشاالله شاهد وقایع ناگوار جاده‌ای نباشیم.

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب