سه شنبه 3 ارديبهشت 1398
کد مطلب: 21299
تاریخ انتشار : 8 بهمن, 1397 - 10:15
فرمانده سپاه ناحیه چرداول گفت: سپاه برای مبارزه با مواد مخدر برنامه ی جامعی را تدارک دیده که آگاهی بخشی، مشاوره، توزیع بروشور، شناسایی، امها مواد مخدر، درمان وایجاد اشتغال از جمله آن ها است.

سرهنگ پاسدار پاکزاد نوید درگفتگو با خبرنگار دیار زاگرس گفت:دشمن جوانان مملکت را هدف قرار داده ومواد مخدر را می توان یکی از راههایی دانست که باعث ایجاد فساد در روحیه مردم وجامعه خواهد شد.

وی افزود:مبارزه با مواد مخدر یک وظیفه همگانی است وهمه باید درآن شرکت کنند تا این بلای خانمان سوز ریشه کن شود.

نوید خاطرنشان کرد:شهرستان چرداول به عنوان یکی از ورودی های اصلی استان ایلام هرساله درگیر مبارزه با مواد مخدر است وبا همت نیروهای نظامی وامنیتی به خوبی توانسته با این پدیده شوم مبارزه کند.

وی یکی از برنامه های سپاه را مبارزه با مواد مخدر عنوان کرد وگفت:سپاه ناحیه چرداول برای مبارزه با مواد مخدر برنامه ی جامعی را تدارک دیده که آگاهی بخشی، مشاوره، توزیع بروشور، شناسایی، امها مواد مخدر، درمان وایجاد اشتغال از جمله آن ها است.

نوید عنوان کرد:دراین طرح محلات آلوده شهرستان شناسایی ومتناسب با فرهنگ مردم در هرمنطقه برنامه های متنوعی برای مبارزه با مواد مخدر وایجاد تفریحات سالم تدارک دیده شده است.

وی بیان داشت:ریشه کن کردن مواد مخدر مطمئنا نیازمند ایجاد محیطی سالم وپویا است که اقشار مختلف جامعه در پی دسترسی به این پدیده شوم نباشند وباید با از راههای مانند ایجاد اشتغال ، ایجاد تفریحات سالم ، ترویج فرهنگ اسلامی و... مردم را از مواد مخدر دور کرد.

فرمانده سپاه چرداول تصریح کرد:مبارزه با مواد تنها مختص به یک نهاد یا ارگان خاص نیست وپروژه ای سخت، پیچیده وبا صرف زمان طولانی است که مبارزه با آن استمرار همکاری همه دستگاهها واقشار مختلف مردم را می طلبد تا روزی شاهد ریشه کن کردن آسیب های اجتماعی باشیم.

 

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب