سه شنبه 3 ارديبهشت 1398
کد مطلب: 21364
تاریخ انتشار : 18 بهمن, 1397 - 08:10
استاندار ایلام گفت: علیرغم همه دشمنی‌ها وکارشکنی پیدا و پنهان جبهه استکبار، به یاری خدای متعال و پا به رکاب بودن آحاد مردم ایران اسلامی در طول چهار دهه اخیر سر افرازتر از گذشته به مسیر توسعه و پیشرفت همه جانبه ادامه داده است.

به گزارش دیار زاگرس ، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام  در هفتاد و نهمین نشست اقتصاد مقاومتی استان با تسلیت فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) و گرامی داشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، دهه فجر امسال را به دلیل جنگ گسترده روانی آمریکا و همچنین چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دارای اهمیت بسزایی دانست و گفت: علیرغم همه دشمنی‌ها وکارشکنی پیدا و پنهان جبهه استکبار، به یاری خدای متعال و پا به رکاب بودن آحاد مردم ایران اسلامی در طول چهار دهه اخیر سر افرازتر از گذشته به مسیر توسعه و پیشرفت همه جانبه ادامه داده است.

وی به خدمات نظام در عرصه‌های مختلف اشاره کرد و افزود: به عنوان نمونه درصد امید به زندگی مردم استان از ۵۶ سال به ۷۲ سال افزایش یافته است و تعداد دانشجویان از ۲۰۰ نفر درقبل از انقلاب به ۳۰ هزار نفر رسیده است.

استاندار ایلام: از قشرهای مختلف مردم استان ایلام دعوت کرد با وحدت و همدلی در روز ۲۲ بهمن حماسه حضوری بیاد ماندنی خلق کنند.

گفتنی است، دراین نشست با تفاهم صورت گرفته بین ادارات کل منابع طبیعی و محیط زیست استان ایلام مشکل عشایر بهره بردار از مراتع نی‌پهن و پاچاله منطقه حفاظت شده کولگ برطرف شده.

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب